John Deere

Sto da nije?
Iz Švajcarske stizu dobre masine i prednost je sto uglavnom imaju prikljucke manje zbog terena pa nikad nisu preopterecene. Mana im je sto u 90% slucajeva te starije masine nisu imale klimu, jer im naprosto ne treba.
 
Traktor je radio u komunalnom preduzecu, ima servisnu knjizicu. Covjek se bavi uvozom i prodajom auta, ima uvijek preko 50 auta na stanju, pohvatao sve seme i kombinacije… Znam koliko ga je i platio..
 
Same jel se nudi tebi da kupiš ili pitaš onako.
Po meni deluje kao odlična kupovina, osim činjenice da klimu nema, ali se to da naknadno ugraditi.
 
Nije na prodaju, ali sam mu rekao da bi uzeo. Za pare on sve prodaje. Kaze ako bi nasao nesto novije onda bi ti prodao. Ali bi ja bio prvi ponudjen. Tad je placen 18000€, koliko bi sad trazio ne znam..
 
https://postimg.cc/XpBh1V22]
5-BC53-D59-7887-4-F7-B-B369-DF90545948-BA.jpg
[/URL]
7278-CDB2-F379-4998-B959-D9-A1-A976-BE97.jpg
[/URL]
52-BD3-A9-B-EC6-C-45-DC-8-FBF-B0-F2-AE694822.jpg
[/URL][/url]
 
Ne otvaraju se bočna stakla, glupost po meni.Otvaraju se šiber i obe šoferke ali ne praktikujem jer ulazi prašina unutra.Klima mora da se upali čim sine sunce jer su stakla konkavna i časom se ugreje u kabini, čak i zimi bude vruće ali onda ne palim klimu.
 
Матићу, то је зато што је то зимски трактор. Треба да купиш још један али да гледаш да буде летњи, пази да не узмеш још један овакав па после ово оно.
 
Ja moram i zimi da palim klimu jer je kabina bas mala i onda magle stakla a klima isusuje vazduh i onda nema problema
 
E jbg sad ispadoh tikvan..
Neko mi je rekao da klima na poljo masinama ne moze da grije kao u autima, i cijelo vrijeme kontam da onaj iz svicarske koji je imao kombajn prije mene nije uzeo webasto jer radi samo psenicu..
@miloskica Kolega klima uzima zrak spolja, ne isusuje zrak u kabini (jedino ako upalis tu opciju).
 
mislim da nema veze odakle uzima vazduh, vazduh koji izlazi kad je klima upaljena bi trebalo da je suv. Ali kako god kad upalim klimu nemam problem sa maglenjem stakla a kad je ugasena stakla magle
 
Kasno prebaciš sa klime na grejanje.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh