John Deere

314fpt1.jpg


2wn6x5k.jpg
 
@ nikola 94 malo si promasio samo za 20 ks :haha: :haha:
ali ako to 94 pretstavlja tvoje godiste, onda je donekle razumljivo....
mani se toga koji je najbolji, ovde samo iskustva se razmenjuju, svi oni imaju svoje kvarove i sl...


P.S. Moj tata je jaci od tvog ... :cao: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
tomybrzic je napisao(la):
zima je napisao(la):
mozda ga je cipovo pa povecao za tih 20ks
to je vec moguce jer se i meni nudi nesto slicno za classa, navodno ga mogu dignuti za 20 do30ps, elektronoka cuda radi to smo se uvijerili....
Još ako je turbo motor :ppozdrav: i kad se to koristi razumno, potrošnja bude čak i manja, naravno ako je mapa ispravna i dobro sastavljena, u suptrotnom obično prvo ode turbina,....
 
Moj kum ima JD 4630 orao je pre dve nedelje na 30cm. i potrošnja mu je bila 19l.po jutru.
Inače potrošnja mu je 25l. na sat,svejedno da li ore ili je u transportu.
 
ma ja sam zapravo bio raspolozen da to napravim ali onda kad razmislim vise manje naj vise se naradi u koje kakvim medzurednim obradama i transportu za to mu je i ovo sto ima previse tak da sam i odusto, a kad bi sa njim radio samo teske poslove mislim da bi to napravio e sad dali je to ok ili nije vidio bi, na autu sam to radio i dobro je bilo i osijeti se ta dodatna snaga a na traktoru bi vijerojatno bilo jos izrazenije....
 
Pozdrav svima,
Imam JD 4440 DW 1978god. generalno sresjen pre par godina i prezadovoljan sam sa njim,
poslacu i neku sliku uskoro

2e3q4o0.jpg


2iafo0l.jpg
 
mj723r.jpg


148n57o.jpg


35kifc6.jpg


e860c9.jpg


2a5ahog.jpg


2e6eza8.jpg


1zxmhw0.jpg


2a5ahog.jpg


2povztu.jpg


John Deere 4755

Edited by mityoo: oglas ubrisan, za oglašavanje ima tema ponuda/potražnja pa tamo oglašavajte!
 
Masine nisu moje vec od prijatelja. Iz serije 6 ima 6800,6230 i 6620. Svi traktori su kao da su sad sisli sa trake.
 
J D. su najbolje masine jos lepo ocuvane,volim takve gazde kad mu udjes u dvoriste i vidis da ima dusu za masine. ::svaka cast::
 
Jugos je napisao(la):
J D. su najbolje masine jos lepo ocuvane,volim takve gazde kad mu udjes u dvoriste i vidis da ima dusu za masine. ::svaka cast::
taj sem duse ima i jaaaakkkooo dubok dzep i velik novcanik. ::namigivanje::
 
@paore slike su ekstra bas je dobro ocuvana ova 47ica.naj vise mi se svidja kabina iznutra koda je juce iz fabrike izisa.svaka cast ::svaka cast::
 
cuj ja svojeg teram di treba i radim sa njim sta i kad treba sve mu dam i isto tako nastojim da ga uvijek drzim cistog a pogotovo kabinu jer ipak ja u njoj naj vise vremena provedem i naravno da je steta da se zapusti pogotovo kada je stroj novi, od novog se brzo napravi stari a od starog novi vrlo tesko ili gotovo nikad.......... heh, reci frendu svaka mu cast vidi se da covijek drzi do svega.....
 
da li neko ima neki link o cenama rezervnih delova za JD u mađarskoj ili nekoj drugoj zemlji u EU?
 
Probaj na www.agroparts.com . To je firma koja proizvodi delove za JD i jos neke modele.Znaci nije original.Od JD dilera je tesko dobiti cene preko interneta jedino ako imas sifru i znas katalosku oznaku.Cene se razlikuju od dilera do dilera.Ako Vam mogu pomoci u vezi kataloske oznake slobodno pisite na pp. :cao:
 
Nazad
Vrh