John Deere

Stgao John ovih dana u Ferdin. ovo je valjda Nemac?
interesu je me koje oznake nose ovi traktori koji su proizvedeni u Brazilu i ge se jos proizvode za nasa trzista?
attachment.php
 
Ovo jeste nemac.
Mexikanci nose oznake 5*25. Neki kazu da je serija 5R i 5M (npr. 5080R i slicno) iz Mexika, ali nije, licno sam video u Mannheimu kako se sklapaju.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam ne sklapaju traktore. Traktori se koliko ja znam sklapaju u Mannheim-u (Nemacka), Waterloo-u (SAD) i negde u Mexiku. Neka me neko ispravi ako gresim.
 
Ja imam John deere 3140 od 100 konja 1987 godiste sa klimom od 8000 radnih sati uvezen iz francuske u dobrom je stanju . Radim oko 100 jutara zemlje i pouzdan je 4 godine samo ulje i filteri . To su serije koje su uradjene da rade kao mazge. Odmaras se dok radis . U planu mi je da nagodinu uzmem veci i snazniji ali seriju sa tim zaobljenim kabinama do 1992 godine. Pozdrav Paoru Paoru i da mu kazem da Hudjikov spremac sto sam ga uzeo prosle godine od njega radi kao doxa. Bice slika i snimaka John Dere 3140.

- - - - - - - - - -

Evo snimka john deere 3140 plus hudjikov spremac prosle godine . [video=youtube_share;sZDkfEWB54E]http://youtu.be/sZDkfEWB54E[/video]

- - - - - - - - - -

potpuno si u pravu Paorpaor slazem se sa tobom ja imam john deere 3140 100 konja Zakacim za njega trobrazni prevrtac nemacki Niemeyer i po hektaru mi je potrosnja kao na imt 542 samo brze udobnije i kvalitetnije orenje . Ko nije radio sa John Deere nemoze da sudi koliki su oni potrosaci.
 
Zavisi kako gde na kojoj parceli ,ali zemlja je ujednacenog kvalitete to jest klase.
 
Danas smo "probudili zver". Isterali smo ga, oprali, zakacili setvospremac i namestili duple tockove. Sada samo jos ceka da krene.
fotografija0512.jpg

fotografija0513.jpg

fotografija0520.jpg

fotografija0521.jpg

fotografija0522.jpg
 
Koliko ja znam ne sklapaju traktore. Traktori se koliko ja znam sklapaju u Mannheim-u (Nemacka), Waterloo-u (SAD) i negde u Mexiku. Neka me neko ispravi ako gresim.

Prave se i u Indiji u mestu Pune ili kako se vec cita i nose oznake 5055E , 5065E 5075E sa uglastim i zaobljenim zadnjim blatobranima. Postoje jos i modeli 5045 e i 50 50e ali se ne prodaju kod nas ovde.
 
Nazad
Vrh