John Deere

Pa za plug relativno imamo jos dosta vremena. Sto se tice pripreme zemljista mi praktikujemo tesku drljacu mare tupanjac od 4.5m ili 5m (nisam siguran) tako da bi trebalo bez problema jer to smo vukli sa zetorom 12045 bez duplih tockova i nije bilo problema, a na 6630 planiramo da stavimo pozadi duple tockove.
 
Juče sam ga doterao kući pa ćemo da vidimo kako će se ponašati...

imag0154.jpg


imag0155.jpg
 
Cestitam :ppozdrav: Nisi pogresio ni marku ni model, ali jesi mesto gde si ga uzeo, da si ga uzeo gde i ja moj isao bi u Nemacku :osmeh:

@ LACKOIGI svaka cast. Pravi je.

Hvala. E j...ga tamo sam vec kupio jednu pa nisu zvali...Nemoj misliti da su ti to castili, isplatio si ti to putovanje trostruko.... Pre dve nedelje je stigao tu u selu isto ovakav za istu cenu samo sto njegov nema TLS, sto kosta oko 3000 evropskih dinara.
 
Kako se bori TLS sa ovim nasim "dobrim" putevima? Jel komotnija voznja?

Traktor je prelep, a bogami nije za bacanje ni ono iza njega. Da sluze sa sto manje problema.

Hvala.Doneli su sa kamionom tu skoro do mene pa nisam ga vozio samo 5-6km do kuce. Mislim da vredi, oseti se da ima, ali videcu na losijim putevima posto od te ekonomije do mene je put dosta dobar.
 
LackoIGI
čestitam, da služi makar 15000 rč bez kvarova.

Prskanje,transport ,setva , ubilo se....(za velika imanja)

na Slici je 6620 ,po meni malo bolji od 6630 jer se izbegava common rail .... a potrošnja je tu negde malo manje troši 6630. p.s. Ovaj prvi sa slike mislim da ima oko 9000 rč, jedini kvar što je imao otišao mu je neki senzor + počelo da mu curka ulje iz prednje vuče ali ništa strašno (voze ga radnici po njivi dok prska 15 km/h)
rkvasg.jpg


2ai0dw4.jpg
 
LackoIGI
čestitam, da služi makar 15000 rč bez kvarova.

Prskanje,transport ,setva , ubilo se....(za velika imanja)

na Slici je 6620 ,po meni malo bolji od 6630 jer se izbegava common rail .... a potrošnja je tu negde malo manje troši 6630.

I ja imam 6620 i mislim da su bolji od serije 6x30. A sto se tice potrosnje ja mislim da 6x20 trosi manje od 6x30 posto ove god kad smo prihranili psenicu dosao drugar sa 6530 da tovari dzambo vrece posto je claas bio u kvaru i ovaj drugarov je mozda potrosio vise sa utovarivacom nego moj sa rasipacom :sta:

@LACKOIGI Svak cast na kupovini! Da te dugo sluzi :D
Cekaj,to je polovan traktor? o_O

Sad ima 1.6 "radnih" sati.
 
Ma nemam pojma,tako sam skontao iz jednog komentara,a meni izgelda kao nov,pa reko da pitam...
Nije kupljen kod nas,vec gde? I koliko te je izasao,ako moze u pp...
 
To sam ja rekao, jer ja i LACKOIGI nismo kupili traktore u istoj firmi, ali su oba kupljena nova u Srbiji. Ja necu reci ime ni jedne firme ovde kako ih nebi reklamirao.
 
Predpostavio sam kad je moj imenjak rekao da nece da reklamira,o kojoj firimi se radi. Inace,traktor je dusu dao za sve poslove :D Samo neka te sluzi,i bez kvarova ;)
Verujem da su bili najpovoljniji....ali,lepa cifra...
 
LackoIGI
čestitam, da služi makar 15000 rč bez kvarova.

Prskanje,transport ,setva , ubilo se....(za velika imanja)

na Slici je 6620 ,po meni malo bolji od 6630 jer se izbegava common rail .... a potrošnja je tu negde malo manje troši 6630. p.s. Ovaj prvi sa slike mislim da ima oko 9000 rč, jedini kvar što je imao otišao mu je neki senzor + počelo da mu curka ulje iz prednje vuče ali ništa strašno (voze ga radnici po njivi dok prska 15 km/h)
rkvasg.jpg


2ai0dw4.jpg

Toliko mi prskamo sa landinom i ovom jacto prskalicom ,sta je to za dzokija igracka .Ta brzina za prskanje je nista .
 
Nazad
Vrh