John Deere

Ok ,hvala puno .

- - - - - - - - - -

Na kom polozaju brave ti je grejac i jel imas indikacionu lampicu ??
 
Jeste u eurima je, znam da se za te pare moze uzeti neki traktor, ali nema jeftinije a moram nekako posejati.
 
Ako moze za 5200din i ja sam zainteresovan za jedno 10ak kompleta. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Ako moze za 5200din i ja sam zainteresovan za jedno 10ak kompleta. :osmeh:
 
Razmisljao sam ja i da stavim nazad sa torpeda 9006 13.6R38, a napred 11.2R28, ali ovako je nov traktor-novi tockovi i otplatice se kad-tad.
 
Šta vam je to tako strašno kod te cene, dok oni dođu iz Nemačke pa dok se doda pdv pa zarada prodavca pa nabavna cena a koliko same gume koštaju to uopšte nije skupo.
 
Ma znam ja to i svaka cast novo je novo i kvalitet je to ali ja licno nebih nikad toliko ulozio u to.Pa kod nas za te pare si mogao da kupis 2h zemlje pored asfalta.

A kod nas za te pare mozes da kupis jutro zemlje 5 ili 6 klase, tako da mi je isplativije uloziti u mehanizaciju taj novac.

----------------------

Bane ako ti je vec bila frka za setvu mogao sam ti ja posejati mojim fergom i oltom 4 reda. :osmeh:

Netreba snasao bi se ja :osmeh: posejao bi sa rusom.
 
O bože moj kakvih likova ima ovde na forumu.Jeste mu videli ostalu mehanizaciju? Ne treba mu pola Rakovice nego uski točkovi za JD,ne treba mu ni 2 ha pored asfalta radi 200 ha.Dobro si uradio da si kupio original ovako će ti biti u sinhronu prednja vuča sa zadnjom.I novo je novo i verujem da si uzeo gume kvalitetne.Koje su marke?:ppozdrav:
 
Bane svaka cast i daj boze da ih sto pre odplatis i naravno da zarade ako ne vise onda jos jedan par novih :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh