Jagode-opšta tema

Glavonja šibni ti njoj sad jedan Ksc mix tu ima svega a magnezijum je naglasen.Pored njega ima i gvožđa i sumpora i bora cinka.


Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Danasnje stanje kod mene.Pustena druga prihrana Ksc1+Ksc2 1gram po zivicu.
c094da49407f90e7d3b30b95b1ee85b2.jpg
75e817ef72b70fbc266015523c6ac841.jpg


Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Danasnje stanje kod mene.Pustena druga prihrana Ksc1+Ksc2 1gram po zivicu.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
Pope koji je naziv proizvoda Ksc ili šta znači i ko je proizvodjač.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarni,Ksc linija vodotopivih đubriva su Francuske proizvodnje distributer za Srbiju je Timac agro.Ksc1 je starter sa naglasenim fosforom,Ksc2 sa naglasenim azotom.Isto je kao kod drugih proizvođaca samo sto u njihovim đubrivima ima sumpora i smrde za neverovati kad ih rastapas,a sumpor dodatno spusta ph i pomaze biljkama da ga usvoje.Kod mene je ph zemljista 7,1 pa ga moram spustati.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav drugari vidim kod vas lepo krenule jagode,,nek je nazdravlje,,obilazio i ja moje malo krecu polako,,videcu da ovih dana krenem sa 3 dvadesetice,,nego ja zbog dostupnosti koristim fitofertova djubriva,,jel koristi jos neko i kakva su iskustva???
 
Pozdrav drugari vidim kod vas lepo krenule jagode,,nek je nazdravlje,,obilazio i ja moje malo krecu polako,,videcu da ovih dana krenem sa 3 dvadesetice,,nego ja zbog dostupnosti koristim fitofertova djubriva,,jel koristi jos neko i kakva su iskustva???
Ako ikako mozes, izbegni ih. Uzas. Samo ono sto vidis, a to je otpad koji ostane jer nece da se rastopi dovoljno je negativno, da ne pricam o stvarima koje ne mogu da se vide. Stavim bre u flasu sa vodom i posle dva dana rastopilo se 2/3, smesno. Haifu sam uzeo, ista formulacija, kako sipam rastopi se.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Заиста васкрсе.

- - - - - - - - - -

Ako ikako mozes, izbegni ih. Uzas. Samo ono sto vidis, a to je otpad koji ostane jer nece da se rastopi dovoljno je negativno, da ne pricam o stvarima koje ne mogu da se vide. Stavim bre u flasu sa vodom i posle dva dana rastopilo se 2/3, smesno. Haifu sam uzeo, ista formulacija, kako sipam rastopi se.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Ја до ове године користио Јара а сада први пут кристим Фитофертова и то 10-40-10, 14-8-25 и 20-20-20. Сасвим се добро растапа и видим разлику после коришћења. Мало ме забрину ова Ваша константација па ме занима да ли је само замерка у растапању или и у деловању на јагоду?

- - - - - - - - - -

Pocerina kupio sam Qg traku 200 mikrona na 10 cm rupe 4l/h sta mislis dal ce moci ove
Може ли информација о цени и где сте их наруцили и ја бих исте користио за купину. Хвала.
 
kolege,jel mislite da je vreme da se odradi bor ili jos da sacekam

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Ja planirao danas al nisam stigao sutra obavezno, Joly samo sto nije procvetala.

- - - - - - - - - -

Vojvodina inbox ti je pun
 
Nazad
Vrh