Jagode-opšta tema

Ma i kod mene je belelo po dvoristu nada ne umire tako lako. Mene ni mraz nije obisao pa sad ovo, pa se opet nadam da ce biti nesto i za tortu sutra. Zivot ide dalje.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Evo slike sad sam na brzaka slikao jos grmi
e7e0843eb407c68a72966f84fef7f384.jpg
5409fb9a2ddc53c2b8f21ed75eddb582.jpg
9225bd03faf47f45914b4e4d3164d225.jpg


Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Bice za tortu. Ne izgleda toliko lose.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Dobar dan svima, vidim da je grad opet bio nemilosrdan kojekude po Srbiji, nadam se necete imati puno stete...

Hteo sam da pitam da li mogu da se rasade i prime ove stalnoradjajuce jagodice u ovom nekom momentu ako su cvetale? Za licnu upotrebu, nista na veliko :)
 
Au Pocerina ti uvek po 20 din ispred mene ja sam komsijinu dao po 280,a sta mene sutra ceka ne znam...:)
 
Proximus jagode mozes da rasadis u toku cele godine,,samo ih ako bude toplo obavezno zalivaj dok se ne uzile,,za taj cvet koji imaju nisam bas siguran da ce da ga odrze ali sobzirom da su stalnoradjajuce ako su dobre sadnice imaces do kraja godine neki rod sigurno...
 
Imam nekih 100 zivica jagode, mislim da je kler, za svoje potrebe, jelo , slatko itd...Sada im je cetvrta godina, pod folijom su. Posle koliko godina treba menjati zivice, i koju sortu biste mi preporucili za jelo i sokove, dakle da je slatka?
 
Da li je ko imao iskustva sa procenom stete od grada?Naime kod mene je bilo juce grada sitan i mek ali je dosta izbusilo lista i ima belih latica od cveta obijenih,a na jagodama se nevidi neka steta.Pa me interesuje posto sam osigurao da li da prijavljujem stetu ili ne...?
 
Društvo da li svi berete sa peteljkom? Ili kako ugovorite sa kupcem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konzumna obavezno sa peteljkom a industrijska kako kupac zahteva

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh