Jagode-opšta tema

Aco ziv li si? Kakva je situacija kod tebe?

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Pa ljudi kod vas kao da nije bilo mraza. Kod mene bilo - 3, jedan dio sam zaštitio agrilom i imam štete 10 %, ali drugi koji nije bio zaštićen, šteta je 80 %. Ja i 2 sina smo dimili cijelu noć, ali ipak nije uspjelo.
 
Da li neko ima iskustvo sa sortom jagoda Sibila?Narucio bih frigo sadnice pa me interesuje da li neko veci ima zasadjenu.
 
I ja sam porucio Sibilu ove godine navodno stiže kad i Džoli jedan od roditelja joj je Džoli.I to je sve sto znam navodno je rodnija.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Jel je sigurno stavljati slamu u jagode? Imam par komšija koji imaju jagode i niko od njih ne stavlja jer navodno može biti "zaražena" nekim bubama kako mi rekoše...
 
Jel je sigurno stavljati slamu u jagode? Imam par komšija koji imaju jagode i niko od njih ne stavlja jer navodno može biti "zaražena" nekim bubama kako mi rekoše...

Može ako je stara slama vise godina ja nisam imao tih problema sa novom ali sa starom jesam.Samo sto je nisam koristio za jagode nego za svinje i kad sam skontao da ima buba koje se ujedaju cim priđes svu sam zapalio u peći za sojine bale.
 
Kakvo je stanje kod vas u poceriniii posle mrazeva ima li kolike stete?

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Evo je kod mene prva crvena.Nisam mogao da odolim i da je ne probam.Ukus obecava da ce biti love.
de79106872c0a707a76c400344677431.jpg


Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh