Jagode-opšta tema

Mozes ti posejati i ozimi jecam. Samo moj ti je predlog da taj jecam pozanjes. Nema potreba da ga zaoravas kad ces vec bacati stajnjak. A imas dovoljno vremena od zetve do sadnje jagoda da spremis zemlju. Pozanjes, uzores, malo poravnas (spremac ili tanjiraca), razbacis djubrivo i stajnjak, izfreziras i onda postavljas foliju

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
JA se nadam da cu do 1 maja ocistiti jagode i pustiti prvu prihranu:haha: U jedno selo opet obeleo sneg, tu berem jagodu pod garancijom u julu:haha:
 
Nesto mi ne idu jagode kako treba, 2i3 godina. isprskane bor.corbom, sisteminom i aktarom prvi put i juce signumom vuksalom i fobosom. kao da nisu krenule.
 
nisam na visini. na jedne gde nemam kpk sam bacio po 10gr vestackog pre 2 ned, u drugoj njivi jos nista nisam vreme mi ne dozvoljava da pridjem da pustim sistem.
 
Pa nemoguce da toliko nisu krenule. Ja sam na preko 400 metara i poprilicno su krenuli pupoljci, ubrzo ce poceti da cveta. Skoro da ima duplo vise lisca nego posle sisanja.
 
16e6487bfbb3e407025f455d9bd3d169.jpg
ovo je slikano 4. aprila.
 
Ove godine ce prvi put roditi kako treba. Mogle su biti i bolje. Nisam u jesen stigao da ocistim zadnju turu zivica i starog lisca, a malo sam morao i da presadim.
 
evo i mojih, loseee

- - - - - - - - - -

ubacujem slike preko imageshacka direct u fullsizu . nisam znao da mora da se okace na netu prvo.

- - - - - - - - - -

idBYjUldj
exzrEjS9j


- - - - - - - - - -

idA01Hy0j
idHBRPrHj


- - - - - - - - - -

a sad jos gore stanje gde nemam foliju i kpk...
pbn5H1HFj
eyHC0T3nj
p8SaS8cIj
iddjagAXj
 
Nazad
Vrh