Izrada kvalitetnih jasli za ovce

tako je i na ovima razmak između gornje prečke i donje je 20 cm,ovce ne izvlače glavu jedino ako nešta ne pojedu mora da se izbaci ručno ne ispadne samo kao iz šaraga
Tako je Milose samo sam ja postavio ivicu bureta na 40 cm od poda i dodao na nju jos jednu dasku od 10 cm ,ukupno 50cm od poda,sledecu dasku sam postavio na 18 cm od nje samo da mogu glavu da provuku i to iskosa(probao sam na 20 pa sam smanjio) sad uopste nema rastura a jasle su mi dublje za kabastu hranu.Postavicu slike sutra.
 
koliko je rastojanje izmedju sipki gde provlace glavu i izvlace seno,da li trba samo da provucu njusku u jasle ili celu glavuNo code has to be inserted here.
 
Poslednja izmena od urednika:
Moj prototip prenosne.Duzina 2.5 m.Uz male prepravke trebalo bi da su odlicne.

30kr41u_th.jpg


---------- Poruka napisana u 21:58 ---------- Prethodna poruka je at 21:51 ----------

112dct2_th.jpg
Malo bolja slika.
 
na ovoj trecoj slici sa pokretnom trakom ovce su u kosom polozaju dok jedu tako da im je teze da idu u nazad pa samim tim i da izvlace glavu i prosipaju seno
 
Možda je kolega napunio samo za fotografisanje. :osmeh: Lepe jasle, grla i objekat. Neka je sa srećom ! :ppozdrav:
 
matke,nije samo za slikanje,ja sam ti jedan od onih koji ne koriste papir i olovku,to je slikano u noc,a obrok im je sipan samo ujutru,to je ostalo :)
 
e Savo zaboravio sam koliko je cm razmak ali cu ti izmeriti i reci,radio sam po onom Miljkovom uputstvu sto se tice razmaka,a izgled im je kao kod Dekija sanduk je odradjen dobro i dole nista nepada,Sika tu si u pravu ja sam hteo da ih odbijem od tog hladnog zida jel tamo je severna strana a negde sam citao da zivotinje valja odbiti od hladnog zida,e sad ja sam doskocio tome pa im ubacujem sa vilama,mada ima i tu jedan problem sa rifuzom je ok ali kod bala imam problem jer su sabijene i onda prvo moram da ih rasturim spolja,mada ja udjem kod njih u tom slucaju jel volim da uvek nesto cacnem oko prostirke itd....
 
Nazad
Vrh