Izdavanje državne zemlje u zakup

Kazu stocari da najbolje mleko i sir daju krave od secerne repe i semenskog kukuruza,kod nas nema stocara koji ne seje te dve kulture!

- - - - - - - - - -

A neki se i vade da je semem jako skupo pa moraju sami da ga proizvedu i zato seju semenski kukuruz.
 
I moj kolega kupuje suncokret pa menja za sacmu. Ne seje ga jer ima malo zemlje pa silira kuk, kombajnira i delelinu. Krave/bikovi su opasni potrosaci hrane. Boga oca pojedu.
 
Ja cu licno prijaviti svaku povrsinu koju su stocari dali u podzakup a na njoj bude nesto od kultura sto ne bi trebalo.


A ja sam uveren da ćeš se tada setiti kako su ti i mašine i letina na otvorenom i da ti ne treba problem sa kakvim budaletinama jer ionako nemaš nikakve koristi od tog poteza.

Isto kao što se sada ne prijavljuje podzakup, uzurpacije i slične radnje.
 
A ja sam uveren da ćeš se tada setiti kako su ti i mašine i letina na otvorenom i da ti ne treba problem sa kakvim budaletinama jer ionako nemaš nikakve koristi od tog poteza.

Isto kao što se sada ne prijavljuje podzakup, uzurpacije i slične radnje.
Nisam **greška i ne bojim se.Ako gori moje gore ce i njihovo.Mojoj deci leb iz usta nece uzimati da bi se oni bahatili.Neka i oni mene prijave ako imaju ili nadju razlog.Pardona vise nemam ni ja ni mnoge moje kolege.
 
Има и оних који су само били тада ту да излицитирају а землљу у животу нису обрађивали и за ту услугу нешто добили
 
Nisam **greška i ne bojim se.Ako gori moje gore ce i njihovo.Mojoj deci leb iz usta nece uzimati da bi se oni bahatili.Neka i oni mene prijave ako imaju ili nadju razlog.Pardona vise nemam ni ja ni mnoge moje kolege.

Kod nas u selu nema toga. Mi smo ovde pickice da ne navodim primere. I kada bi rekao nesto u tvom stilu odmah bi me 10 njih kao bradonjin stav razuverilo. Medjutim lane sam poceo da imam tanku liniju, pa sam nepazljivim prskacima vracao. Kad ja na 20+ njiva mogu da pazim i ne prskam po vetru i ne sjebem nikom red a pritom stignem i voce optimalno onda valjda i drugi mogu. Ali gospodi tesko ujutru pre vetra ustati a poslepodne bi da zavrse po danu a vetar staje u sumrak. I onda boli koga patka uzme i protera.
Elem podrzavam te i pored napora da sa svima lepo vidim da jedino sila ima smisla.
 
Diklofen, da se lepše ponašaš možda bi i tebi neko od stočara dao u podzakup nešto... a ovako nemaš ništa pa hoćeš da napakostiš ljudima...
 
Diklofen, da se lepše ponašaš možda bi i tebi neko od stočara dao u podzakup nešto... a ovako nemaš ništa pa hoćeš da napakostiš ljudima...
Nemam nameru da im dam te pare sto im gazde daju.Napakosticu im 100% jer od moje dece i dece mojih drugara otimaju na nacin koji je diskriminisuci i ilegalan.Lepo sam vam svima rekao:gledajte sebe i borite se za svoje .Drugi vasu borbu voditi ni dobiti nece.
Kome se moj stav ne svidja slobodno nek me zaobidje.
 
Sva drzavna zemlja posle zavrsene restitucije treba da se proda individualnim poljoprivrednim gazdinstvima,po realnoj trzisnoj ceni,da se jednom za svagda rese mahinacije,i stocara,a i ratara koji su se zarobili sa mehanizacijom,svoje zemlje nemaju dovoljno,a non stop kukaju,stalno im je malo povrsine koje obradjuju,dok su se subvencije po ha delile do 100 ha,mnogi se nagumali ,al nisu kupovali zemlju,vec traktor veci od komsijinog,sad kuknjava ,fali zemlje.

Послато са SM-J610FN уз помоћ Тапатока
 
Upravo tako,trbalo je dati malim gazdinstvima po realnoj ceni na dugi rok.Mislim da bi jedino tako moglo da opstane selo,ovako će se pogasiti sve kada više ne budu mogli da rade ljudi koji sada imaju oko 40g.Mali su osuđeni na propast zato što je vlast (AV)zauzela takav stav,ali siguran sam da će i on i brat biti na robiji kad budu izgubili vlast.O ministru neću ni da pričam,čovek koji proda PKB je za nešto mnogo,mnogo radikalnije.Kada se promeni vlast interesovaće me njegovo objašnjenje zašto se morao prodati PKB,i zašto to nije bilo transparentnije.Skoro sam bio sa bivšim Tehničkim direktorom PKB-a i samo je jednu stvar rekao,mi smo ga održali u vreme sankcija i bombardovanja a oni su ga sada prodali za džabe.Svi znamo da će ovo biti baš burno kad se bude postavilo pitanje.
Možda će poslati Nešu slinavog da nam pojasni,ili da ispregovara(kao sa Poštom):haha:
Ministar policije dogovorio sa štrajkačima cenu rada.:haha:
 
U tri bambija da niko ni za sta nece odgovarati (mozda hoce, ali ce ili biti oslobodjen ili osudjen na nanogicu). Vrana vrani oci ne vadi.

Inace nikako mi nije jasno kako moze da im ispuniti 2/3 zahteva i kakve veze ministar policije ima sa Postom? Ako je 2/3 onda dvoje dobijaju povisicu pa jedan ne. Taj sto ne dobija je Djilasov covek.:riba:
 
Nazad
Vrh