Ivermektin kao lek protiv korone

Ma da. Obicna izmisljotina... Samo budale veruju u koronu, a pametni kao ti su u pravu.
 
Ma da. Obicna izmisljotina... Samo budale veruju u koronu, a pametni kao ti su u pravu.
Kao prvo nisam nikoga nazvao budalom nego uplašenim a kao drugo nisam rekao za sebe ni da sam pametan niti da sam u pravu već ono što jedan dobar broj lekara govori a to je da je sve ovo laž, manipulacijama i kontrola populacije na svetskom nivou. I zamolio bih vas da ne izvrćete moje reči.
 
Kao prvo nisam nikoga nazvao budalom nego uplašenim a kao drugo nisam rekao za sebe ni da sam pametan niti da sam u pravu već ono što jedan dobar broj lekara govori a to je da je sve ovo laž, manipulacijama i kontrola populacije na svetskom nivou. I zamolio bih vas da ne izvrćete moje reči.
Ispricaj to onima kojima su preminuli najmiliji. Da je sve to laz,ali su oni eto tako malo zaspali. Kakvih sve ljudi ovde ima i trebamo da se lecimo lekovima za stoku jer neke glave ovde i nisu za dve noge.
 
Da li su ljudi umirali od gripa? Jesu i pravite razliku od umro od korone i umro sa koronom. Opet bih vas zamolio da ne vređate. Inače radim preko puta gradske bolnice u BG. I svakodnevno se viđam sa medecinskim osobljem koi kažu da više od polovine njih leži bez potrebe u bolnici.i složio bih se sa vama da je nekima lakše uterati metar u **greška nego santimetar u glavu.
 
Poslednja izmena:
Evo ja znam najmanje 10 osobe koje su preminule od posledica korone,a ne znam ni jednu koja je preminula od gripa.
 
Pa zato što niko nikada nije obaveštavao narod o tome a već sam govorio da je samo 31.12.1999 samo tu noć umrlo 200 ljudi od gripa.
Sta ima da me obavestavaju? Ja kazem da znam za barem 10 njih iz mog okruzenja,a zivim u malom mestu. Samo u mom komsiluku njih 4 ukljucujuci i mog starca ,a od gripa godinama unazad ne znam za nijednog.
 
Ne tvrdim ja da ovo nije istina o biliju, ali vakcinu bi trebalo da primi sto vise ljudi.

Oko 200 000 000 je vakcinisano bice naravno jos masovno.

Pa zar nismo svi primali vakcine kao deca pa sta nam fali?Bese crna kuga odnela 50 000 000?

Pitaj nekog ko je fasovao tezi oblik da li ce se vakcinisati ili nekom kome je preminuo neko.

Ja se bocnuo u sredu astrazenekom.


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Odkud tako brzo vakcina za virus koji je nov...Pa zar nisu rekli da je ovo potpuno nova vrsta virusa i da jos uvek neznaju s cim imaju posla...a onda cudo prirode u roku od da kazem pola godine dobijamo be jednu nego vise vrsta vakcina....Te Američka te Ruska te Kineska....ko koga ovde zajebava...pa naravno da su vakcine ovde da bi se napravile ili oprale pare....
Kada si rekao da treba sto vise nas da primi vakcine bio si ne 100% nego 1000% upravu ali brate moj sta mi to primamo...verovatno nije voda ali sta je....kod mene na poslu troje ljudi primilo ovu Pfajzerovu valjda sam pogodio naziv mada nije ni bitno a od troje dvoje prolaze kao da imaju covid temperatura i ostale stvari....
 
Odkud tako brzo vakcina za virus koji je nov...Pa zar nisu rekli da je ovo potpuno nova vrsta virusa i da jos uvek neznaju s cim imaju posla...a onda cudo prirode u roku od da kazem pola godine dobijamo be jednu nego vise vrsta vakcina....Te Američka te Ruska te Kineska....ko koga ovde zajebava...pa naravno da su vakcine ovde da bi se napravile ili oprale pare....
Kada si rekao da treba sto vise nas da primi vakcine bio si ne 100% nego 1000% upravu ali brate moj sta mi to primamo...verovatno nije voda ali sta je....kod mene na poslu troje ljudi primilo ovu Pfajzerovu valjda sam pogodio naziv mada nije ni bitno a od troje dvoje prolaze kao da imaju covid temperatura i ostale stvari....
I samo da dodam, zasto je SZO zabranila autopsije doktorima......jako puno nelogicnosti i zabrana i prinuda a to u meni odmah upali jednu zajebanu lampicu....... :sjasi:
 
Ne znam zbog cega traze da se potpise pre vakcinisanja... to nekada nije bila praksa
Zato što nijedna farmaceuta kuća ne snosi odgovornost za eventualne probleme nastale usled vakcinacije, govorim za ameriku i tamo svi koi su imali problema i tužili su dobili su novčanu nadoknadu ali od države a ne od proizvođača vakcina.
 
Odkud tako brzo vakcina za virus koji je nov...Pa zar nisu rekli da je ovo potpuno nova vrsta virusa i da jos uvek neznaju s cim imaju posla...a onda cudo prirode u roku od da kazem pola godine dobijamo be jednu nego vise vrsta vakcina....Te Američka te Ruska te Kineska....ko koga ovde zajebava...pa naravno da su vakcine ovde da bi se napravile ili oprale pare....
Kada si rekao da treba sto vise nas da primi vakcine bio si ne 100% nego 1000% upravu ali brate moj sta mi to primamo...verovatno nije voda ali sta je....kod mene na poslu troje ljudi primilo ovu Pfajzerovu valjda sam pogodio naziv mada nije ni bitno a od troje dvoje prolaze kao da imaju covid temperatura i ostale stvari....
Kako nov?Vakicne se testirale nekoliko meseci, vec su oko 6 meseci u upotrebi.

Kada se vakcineise lepo ti kazu da moze da bude temperature, grozinaca proliv...

Jednostavno organizam stvara antitela, nista neobicno.
 
Sve to pise barbula i objasnjeno je , a mozda tebi niko nije javio . Jednostavno receno ove vakcine su odobrili ti isti koji inace odobravaju , a testirali su ih isti koji i inace testiraju .
 
Dovoljno je pogledati broj koliko su testirali i primili vakcinu.Samo vi cekajte po 10 godina da se dobro istestira.
Valjda ovi sa visokim skolama znaju neki Q.Ili su se usavrsavali da zamajavaju narod.Vi kao da citate trece oko.

21 vek je.
 
Nazad
Vrh