IPARD fondovi EU

I to dosta njih sa 0 bodova. A koja je glupost sto su toliko zena prosle nemam reci...
 
Što glupost,glupost bi bila sad ne proveriti njihovo znanje ti mašinama za koje su konkurisale.
To je ono kad ovaj pametni sremac od ministra kaže kako je unuk doveo bakicu koja je baj d vej sirita na štakama i kako je ona prošla na ipard,e sad je treba terati da ganja makinu što je pazarila u svojoj 80 toj godini.
 
Pa msm da je glupost samo zbog toga sto uporedjuju sa muskarcima tjs daju vise bodova kao da smo mi ku.ac na biciklu, a zna se ko u stvarnosti koristi tu masinu. Malo je jadno... brate ako ces da das daj svima kojima to treba, bolje da tako rangiraju a ne zato sto ima pi msm sto je zena.
 
Potpuno te razumem,hoću da kažem da se treba poštovati ravnopravnost polova.
To ti dođe isto kao ravnopravnost mađarske nacionalističke manjine(u mom okruženju većine) i pripadnika Srpske nacionalnosti u svojoj državi.
 
E toooo... I onda ti budi ravnopravan sa njima kad nemas te mogucnosti. Ispada da je neko prost a neko pametan, ali sta da se radi, tu ne mozemo nista.
 
Mi smo juče, ostalo još da zaključimo ugovor o odnošenju opasnog odtpada i sredimo dvorište žena što mi je sređivala sve kaže da je za jednog klijenta imala dopunu dokumentacije pa je tražila broj od uprave pod kojim je predmet zaveden i navodno je broj bio xyxyxyxyxy-148 tako izglada da nema baš zainteresovanih, deliće i šakom i kapom

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja mislim da sam čuo tek za 2021.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Konkurisao jedan, znam ga preko prijatelja. Pa ako on uspe da prodje mozda i ja imam sansu.
 
Nazad
Vrh