International

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.426
Lokacija
Petrovac na Mlavi
evo posto nije bilo teme o ovom traktoru evo ja sam je otvorio i evo nekih slika o kom traktoru me zanima koje ulje ide u hidraulik:haha:?
 
probaj staviti u hidrauliku ulje BISON 10-30W i trebalo bi da je to to ako se nevaram ja to ulje imam u hidraulici na fotonu 804 i dobro radi
 
ma njemu ide sve preko ulja mada traktor nije moj engo prvi komsa me zamolio da pitam vas jer sam mu reko da sam clan poljo sajta i on stavio hidrol46 zajebo sve a kaze da mozda se stavlja atf:haha:neverujem zato svi pisite ovde sta mislite mozda neko i ima traktor taj
 
ma da je sipao i Dijamant, ako je traktor ispravan, moralo bi da radi. ovako nešto drugo je problem a ne ulje, a taj hidrol46 može da zameni skoro sva ulja (za sve sisteme osim motora) bez problema.
 
samo ti sipaj ulje BISON sae 10 30w koje je univerzalno za sve pa cak i za motor i nebrini
jedna kanta od 25 litara kosta oko 8000din
 
U starijim traktorima je uglavnom u menjacu sae 90 bez obzira dali odatle koristi i ulje za hidrauliku!
 
Kombajner, za kočnice ide tzv. UK ulje, koje je namenjeno isključivo za kočione sisteme.
 
Case International 86god, za menjac,hidraulik,diferencial,kocnice koristi isto ulje,sae 10w-30.Pitas kod VAIT SERBIA u N.Sadu
 
imas kod vaita ulje za menjace i dif. HY-TRAN-ULTRA specijalno za te stvari i za kejsa i internacionala a nije skupo
 
KOd mene u massey ferguson za menjac,diferencijal, hidraulik i kocnice Shell harvella T 15 /40 .Verovatno da moze i u taj traktor.
 
Nazad
Vrh