Institut Zemun Polje & Poljoinfo sa novinarima

nazalost iz moje okoline niko ne ide.
 
Cek vidi ovako kad dolazim iz sida je prodjem simanovce ohohooo,picim dosta dok ne dodjem do table fox tv i onog pesackog mosta na kome pise ikarbus,jos jedan km ili dva i sa desne strane je tempo zgrada,tu skrenem desno na petlji kad dodjem do puta skrecem levo(levo u odnosu na auto put koji nastavlja do gazele) idem pravo tim putem i posle jedno 2-3 km taj put skrece na levo pod uglom 90 stepeni i nastavim jos oko 3km samo pravo i tu sam??
Uz put prodjem pored 2 benzinske pumpe mislim da se jedna zove NBG,BGD ili tako nekako obe imaju zelenu boju.
 
Ja baš nisam nikome uz put(selo mi slepo crevo).Možeš navratiti do mene ja sam 10km udaljen od Šimanovaca a sutra nikako ne mogu ići nigde imam brdo obaveza i posla tako da ne mogu nikako eskivirati. :cao:
 
Eeee jbg necu moci navratiti jer kad idem tamo rano je,a u povratku moram u Pazovu nekim poslom...
Nadam se da se vidimo u nedelju. :ppozdrav:
 
Ma ne bre.Vidiš da je napolju kao da će da zaveje i koji ću očin na Letenki ako pada kiša.Ako bude suvo i bez padavina dolazim 100%
 
Ja dosao sa druzenja,isao sa caletom i ujakom,tamo sreo kolegu Branka sa svojim drugarom,tamo je naravno bio kolega rasa02 kao i nasa novinarka Mira.
Fenomenalno odradjen posao,izlozeni svi hibridi,prezentovane masine u radu,klopa,pice,pokloni.
Ocekujte slike. :ppozdrav:
 
E moj NA ek sad sam dosao kuci,slike verovatno sutra :haha:.Kuca,naravno,domacinska,ZP :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ma samo opusteno,bice slike.
Trebali su doci ne znaju sta su propustili,ono sto ja volim reci "Krkanje do iznemoglosti" pravo domacinski em sto si na standovima dobijao poklone od hostesa tu je jos bio ljubazni direktor koji je bio i na sajmu i stalno nas nudio. :ppozdrav:
Doveli ljudi saradnike iz inostranstva,fijakeri,tamburasi :cool:
 
a gdje sam ja u toj cijeloj priči da vam vadim prosjek :haha:

šalim se bio sam pozvan ali nisam mogao doći ::sramota::
 
Juce je bilo jako lepo druzenje,ekipa mala ali odabrana.
Sta reci za ZP nego da su veliki domacini,sve obezbedjeno,druzenje,pice,klopa ali smo mogli i slobodno da gledamo merenja,rastur koji kombajn napravi po njivi i sve sto bi pozeleo da vidi neko ko je otisao zbog sebe tj da realno vidi kakvi su hibridi.

O samim prinosima,klipovima ce biti vise slika u odgovarajucoj temi.
Da ne zaboravim...njiva sa koje je skidan ogled je clan Rasa02.
Ovako je juce pocelo. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh