Institut Zemun Polje & Poljoinfo sa novinarima

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.343
Naš omiljeni urednik panonstib je na kraju vidao rane uz pomoć svog kolege urednika peto1...

savoris

Član
Učlanjen(a)
23 Feb 2009
Poruka
3.999

.......................... i uzmeš mali čekić i spojiš ga sa konektorom dijagnostike pa onda velikim čekićem izvršiš precizno podešavanje sofvera :haha:

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.343
I za kraj jedna zanimljivost. Jedan član foruma...

Svi su pomislili da želi da pristupi SNS-u, ali nam je kasnije demantovao...

ironman

Član
Učlanjen(a)
11 Feb 2011
Poruka
2.204
Alfa muzjak, a?
I recke se, ne sumnjam, uredno zapisuju?
Ali ako ti je tako lepo.......

ironman

Član
Učlanjen(a)
11 Feb 2011
Poruka
2.204
Mozda mada ne verujem
Ali da se ne bih hvalisao siguran sam.
Kazu kod mene u selu: ako niko za to ne zna - cemu onda?

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Sta god da je nije u redu,kao nas gotivi a kad treba nema je.
Ko ce znati ovog Raleta mozda je on u nekoj semi sa njom samo nije smeo danas da kaze koja je a i slikao se sa njom...

Korisnik1787

Deleted
Učlanjen(a)
29 Dec 2009
Poruka
3.649
Evo konačno posle malog odmora da se i ja javim u ovoj temi.
Prvo da se zahvalim gospodi sa štanda ZP hibridi što su nas tako ljubazno primili i njihovom predstavniku na Forumu @Raša02.
Za one koji nisu prisustvovali ovom skupu samo da kažem da su mnogo propustili, a najviše upoznavanje i druženje sa virtualnim prijateljima sa Foruma koji su juče bili stvarni.
Koliko vidim na dosta fotografija sam ispao, ali su mi face raličite, a ovaj Peto1 kao da se mumificirao pa mu je faca na svakoj slici ista.Ko ga ne poznaje nije takav u prirodi.Ovaj Rale83 najverovatnije nije čitao novi zakon o bezbednosti saobraćaja da stakla mogu biri zatamnjena samo 25 % i sada ove jadne devojke ne znaju gde on gleda i onda je bolje da pristanu da se slikaju jer su onda "sigurne" da gleda u objektiv fotoaparata.
Ko je ovaj što ide kontra smerom na pokretnim stepenicama.Znam da tako jedino idu Sremci, ali ne mogu ovog da prepoznam.
Primetio sam da i gospodin urednik @Kiš Robert ima neki deformitet na prstu desne ruke.Trebalo bi za savet oko toga da potraži od gospodina @Mityoo, jer koliko se sećam on je imao nekih problema sa prstom pa je naj merodavniji da mu da savet.Bilo je još dosta zgoda i nezgoda, ali za ovaj put toliko!!!

Vrh