Institut Zemun Polje & Poljoinfo sa novinarima

@ mira

Hvala Vam gospođo Miro što ste se potrudili i omogućili svim članovima foruma da vide prilog sa druženja na sajmu u Novom Sadu. :cvetic:
 
Za Mirin trud i zalaganje u prezentaciji poljo foruma u moje licno ime i u ime svih clanova foruma:


 
Svaka vam cast super ste odradili kako Mira tako i vi clanovi foruma tek sad zalim sto nisam mogao doci na sajam al ima dana ko kobasica kazu stari upoznacemo se vec!
 
HAHAHAHHAHAHAHAA! Jooooj, umro sam!!

Citat NorthARMY: "... Ali ja sam najmlađi urednik... Odnosno GLOBALNI MODERATOR."

:haha: :haha: :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
HAHAHAHHAHAHAHAA! Jooooj, umro sam!!

Citat NorthARMY: "... Ali ja sam najmlađi urednik... Odnosno GLOBALNI MODERATOR."

:haha: :haha: :haha:
:D dobar je NA dobar i ja sam se smejao ko lud :D jos kad sam cuo savoris sta kaze e likovi su :ppozdrav:
 
Bravo momci ovo tek sada vidim, izvanredno odradjena reportaža - prava prezentacija Poljoinfa.

Za Miru ::svaka cast::, :cvetic: !!!

Čini mi se samo da je trebalo da bude "5 veličanstvenih" i da tu nedostaje "Ratnik paorskog srca", jer bi dao "šmek" celoj priči, ako ničim drugim ono šmekerskim izgledom - "umetnički odnegovanim" brkovima i bradicom!!! ::svaka cast:: mityoo.

I velika greška što nije uključenam moja generacija peto1, jer bi se, pored mladosti koju prezentovali vidjeni, tu videla ozbiljnost članova Foruma, tj. da se i stare kuke - penzosi ne plaše novih tehnologija i da se ravnopravno uključuju u nove trendove!!!

U svakom slučaju druženje i prezentacija uspeli 101%!

:ppozdrav:
 
Miro, puno hvala na podršci.

Ima šanse da Poljoinfo forum postane nešto više od druženja.
 
North ARMY je napisao(la):
Mityoo je poceo da se skida i da oblaci uniforumu,ali je stao na pola puta :haha: :haha: :haha:
Jeb...ga predomislio sam se kad sam primetio kakvu majicu imam ispod majice Poljoinfo! ::sramota:: ::sramota:: ::sramota::
 
mityoo je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Mityoo je poceo da se skida i da oblaci uniforumu,ali je stao na pola puta :haha: :haha: :haha:
Jeb...ga predomislio sam se kad sam primetio kakvu majicu imam ispod majice Poljoinfo! ::sramota:: ::sramota:: ::sramota::
Mislis na majcu Instituta Za Ratarstvo i Povrtarstvo NS
27zd9vd.png
, e pa sad dobili smo kackete ZP-a al' majce nisu imali u ponudi
 
Nazad
Vrh