Inovacije na IMT traktorima

Evo još malo slika...

55a7fd90e8ebf6e04af7d7b206d0a1c7.jpg
a3fe9ede4185763e8f5a637d0c78b0aa.jpg
845a076c8955e38436e754bc4c3db9d6.jpg
5f43cc8a79a0aa9ae186780a3257eda9.jpg
dd655c996b4c52821b6f09f88b7bc7d4.jpg
986d4ae8757e3213df89da4a3bf1c452.jpg
8f92456d2231200597413b243460eca6.jpg
612e564331cf5a0d7a890f2985027e1c.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Moraš imati rezervni traktor, jer kako sam ja skontao prateći ovu temu, radovi se razvlače iz godine u godinu. Živ nisam za onog FORDA...
ford je vec u radionici,i nije baas sve tako kao sto se prica.ok sa mixerom,sve je kako je rekao,ali ima i drugih stvari..tako da mozda nije potreban drugi traktor
 
Poslednja izmena od urednika:
Neki ljudi nemaju kulturu odrzavanja masine, gledam po selu traktori izlupani zardjali I tako see voze nije mi jasno, mene bi bila sramota terati izlupan traktor i nije mi jasno kako ga tako upropaste!
Volim da traktor bude uredan i malo modifikovan nisam bas za neke velike prepravke, ali nisam ni protiv kad ih vidim kod drugog,
Npr ja auto unistim za 5g teglim u njemu I na njemu predjem oko 40 000km godisnje ali ga ne izlupam I ne oskrnavim a kad vidim komsijin traktor DA MU 1 SRAF ODVRNES VISE NEBI MOGAO DA RADI
A na haubi kao raonike da je otkivao

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma nema veze, ja mu odvezem pa valjda cu skupiti pare za godinu ili dve dok see ne uradi,imam drugi za zamenu.Cekam ovaj da see zavrsi,pa da cujemo utiske.
 
Neki ljudi nemaju kulturu odrzavanja masine, gledam po selu traktori izlupani zardjali I tako see voze nije mi jasno, mene bi bila sramota terati izlupan traktor i nije mi jasno kako ga tako upropaste!
Volim da traktor bude uredan i malo modifikovan nisam bas za neke velike prepravke, ali nisam ni protiv kad ih vidim kod drugog,
Npr ja auto unistim za 5g teglim u njemu I na njemu predjem oko 40 000km godisnje ali ga ne izlupam I ne oskrnavim a kad vidim komsijin traktor DA MU 1 SRAF ODVRNES VISE NEBI MOGAO DA RADI
A na haubi kao raonike da je otkivao

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Hahahahahaha
Sad me podseti na moje komsije..
Kod jednog na 539 napred iz maske raste trava ljudi, to jos niste videli, ja nisam mogao da verujem, ko zna koliko godina traktor nije opran, iz silne prasine pocela trava da nice a i vlage ima koliko hoces, traktor je 85-6 god, i do sad nikad nije bio garaziran, na motoru ima dva prsta prljavstine one od ulja, prasine i nafte, ne znam kako bi to nazvao.
Poslednjih 20 godina uopste nema akumulator na traktoru, na guranje pali (ovde to nije problem posto je kod mene brdovito) generalnu jednom radio zbog svoje ne odgovornosti, nije menjao ulje, itd itd...
Ovaj drugi ima 558 u fazi raspada, do duse motor je uradjen prosle god, ali lufta koliko hoces, jabucice na polugama ispale, on vrati stare i okolo navari armaturu u krug da ne mogu opet da ispadnu, menjac iskace iz brzina itd itd...
Meni je muka da to gledam a kako je njima da rade sa takvim traktorima nije mi jasno.
A kad stanu da pricaju i da se hvale pa tacno covek iz svoje koze da iskoci!!!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sasa@
Nesmes sve utiske ni slusati:sta:,bitno da dobijes to sto hoces u svom stilu i stari kvalitet.
A pametnjakovica kojm se nesvidja i neznaju koliko truda Ivan ulozi,verovatno nista nisu ni osmislili u zivotu.
 
Člana 577 ne poznajem, i ne znam možda je on kao čovek i dobar, ali više se ne pecam na njegove komentare u ovoj temi. Neka lupa po toj tastaturi koliko hoće...! Samo mi nije jasno zbog čega je toliko uporan da oskrnavi ovakav neki poduhvat?! Prvo, ovaj traktor će biti neuporedivo udobniji, tiši u kabini, i maksimalno izolovan od prašine a da ne govorim u prskanju šta se sve udiše sa onakvom kabinom... Dakle, pre svega zdravlje na prvom mestu! A o estetici i koliko traktor bolje izgleda posle ovakvog poduhvata ne vredi ni polemisati... Svako ko kaže da je lepši i bolji onakav kakav je bio laže samog sebe! E sad, ukusi su različiti pa je nekom nešto lepo a drugom nije, a Bože moj, sve je to od metala i nema tog šta brusilica i aparat za varenje neće napraviti... Pa lepo, ko se odluči, izvolte pa kažite kako vam volja da se lim namesti, sve može...

Dakle, sažeto, da je bolje bolje je, ko kaže drugačije nema racionalno razmišljanje... Ili namerno podjebava, nema treće! :osmeh:
 
Jesi računao koliko će to koštati odprilike sve i jednom ako ti nije teško napiši ako hoćeš šta je sve urađeno i zamenjeno mimo majstorovog posla,i šta sve ulazilo u 4500 i šta si još morao ti da odneseš od delova???:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh