IMT

Nije valjda toliko kriticno...
Kod komsije je jedan audi dizel stajao 4-5 godina i normalno upalio, covjek ga voza i dan danas bez ikakvih problema
Da vidimo sta ce Luka reci.
 
Ако га је упалио није чудо. Већ је проблем старо уље и гориво у систему. Може уље да буде буде као вода ретко и осети се гадан мирис.
 
I da je zapekao skinit dizne petroleja u motor.
Drugi dan ulje van i složit i pali.
Tako smo mi motor koji je stajao dugo.
 
Te Nemacke masine ne bih bas poredio sa nasim...
Golfa kad smo kupili stajao 3-4 god, mislio sam sad kad pocnu cilindri curiti, racve, creva na motoru.....
Nista od toga se nije desilo, upalio posle kraceg verglanja.
560 kad smo kupili stajao nepune 2 god, sve zivo je propisalo na njemu.
Ako nije zalepio, ja bih ga probao da upali.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Palili smo mi jedan 533 posle 2 i vise godina,ako ima antifriza u njemu,ispusti isperi,ako nema nicega,a ne zna se dal je neko ispustio onda naspi,al uglavnom se parkiraju puni vode,pa zima dve odrade svoje :D Gorivo isto ispusti,ako te briga za pumpu i dizne onda bez ispiranja rezervoara,ako bi da ih cuvas onda isperi i njega.

Sipas svezu naftu,dobar akumulator i pali ga,pa gde procuri,procureo je.

Obavezno ključem ili na tocak okreni par puta ako ide pali,ako ne ide opet pali i onako mora motor da se radi,al bar mozes lep snimak da napravis.
 
First start after 20 years

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Te Nemacke masine ne bih bas poredio sa nasim...
Golfa kad smo kupili stajao 3-4 god, mislio sam sad kad pocnu cilindri curiti, racve, creva na motoru.....
Nista od toga se nije desilo, upalio posle kraceg verglanja.
560 kad smo kupili stajao nepune 2 god, sve zivo je propisalo na njemu.
Ako nije zalepio, ja bih ga probao da upali.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Nije zalepio, malo sam verglao.
Nego zasto na rotacionu pumpu na onaj sraf gde se odzracuje kad popustim kapa gorivo medjutim kad AC pumpom probam pumpat ne ide gorivo u mlazu.
AC pumpa je stavljena nova u to vreme, da li je do nje ili je nesto drugo u pitanju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ako nije zalepio verglaj i prati pritisak ulja
Čim upali ti ugasi, i tako
Dok ne dobiješ pritisak ulja
Oće vazdušni čep da napravi



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Jel ima neko objasnjenje zasto traktor nece kad se upali da digne pritisak ulja? Tek kad odvrnem filter i zavrnem on digne pritisak, kao da napravi neki cep, nov je filter, i vec sam jedan promenio zbog toga
 
Jel ima neko objasnjenje zasto traktor nece kad se upali da digne pritisak ulja? Tek kad odvrnem filter i zavrnem on digne pritisak, kao da napravi neki cep, nov je filter, i vec sam jedan promenio zbog toga
Da li si sipao ulje u filter?Oće da zafrkava ako se napuni filter uljem pa zavije.Treba samo malo da se naulji gumica filtera i ništa više.
 
Kad smo kod filtera znamo da frad vise ne proizvodi filtere da li vam je poznato ovo sto se prodaje na "kupujem prodajem" da li su originalni ili cak i to neko kopira?
 
Poslednja izmena:
Ja sam prošle godine kupio frad za gorivo. Reče dovavljač da je našao neku zaostalu zalihu. Posle montiranja curi na sve strane, nikako nisam mogao da rešim. Inače uvek je taj filter za gorivo koštao 350 dinara keš varijanta bez računa. I ja ovaj zadnji put po.izdim i odem u almex, uzmem fleetguard koji košta 320 din sa pdv-om i dobijem račun. Filter seo kao **greška na nošu.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh