IMT

Da li si sipao ulje u filter?Oće da zafrkava ako se napuni filter uljem pa zavije.Treba samo malo da se naulji gumica filtera i ništa više.
Da dodam, desava mi se ovo par meseci nakon menjanja filtera, i na starom se desavalo, i to ne uvek, svako da kazem 10. paljenje..ne verujem da je do filtera vise
 
Još krezubih menjača
b097409f0744c468c97a47da03102923.jpg


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nisam ja uopste u toku sa tim cijenama, nemam pojma ni da li je skupo nit jeftino zato sam ovde prvo i pitao, znam samo da je najskuplje kad je neka prevara.
Koliko bi bila generalna na 565 ali sa najkvalitetnijim delovima, od-do
 
Nas je za 560 kostala 800e sve sa majstorom, da nije kupovana radilica bilo bi 100e manje.
Na glavi nista nije pipano.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sa trobraznim ce da melje, trazice cetvrtu brazdu

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Eto ja bi bez razmisljanja dao 1500 eura za S44 motor a da nije otvaran i da je u dobrom stanju ali je nemoguce naci takav, prvo i osnovno ne postoji neko kome bih ja mogao verovat na rec svak ko prodaje ce da ga hvali i da je kao nov ali pravo stanje se sazna tek posle, kad bude kasno
Ja pricao sa jednim majstorom i za generalnu na 565 kaze treba preko 1500 eura, nesto mi naglasi da je za 565 mnogo skuplja generalna, nisam ga ni pitao zasto je to tako
 
Nazad
Vrh