IMT

Odradio sam to sve al i dalje ne mogu da je izvadim. Mislio sam da promenim i lezaje na konusnom jer je onaj unutrasnji dobio bas lufta spoljni je dobar a gledam i osovina se vrti u lezaju pa da promenim i njega. Al nece naolje osovina mora da je uhvatio na osovini ili ima seger od pozadi?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Screenshot_20210221-120349_Adobe-Acrobat.jpg
 
Nasao sam i ja da ima seger. Morao sam da razdvojim pomocnu od glavne da bi izaslo jer zajedno nisu mogle nikako
3b3c28ab01501ade48fd5669d1509bcf.jpg
fe5fc82c5889fbb8aa966082dbfb0999.jpg
a3604119e849083a77377408b38726c3.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jedno pitanje, ja sam skoro remontovao pumpu itd, i stavio klip hidraulike sa cetvrtim kanalom za gumicu, e sad mi kao kazu da ta gumica hoce da se iskida i da zavrse komadici u pumpi, tacno ili ne?
 
Luka, meni na 539 godinama malo flisuje ulje na kardanu. Kad odvrnem onu kapu da stavim kardan, u njoj bude malo ulja. Mislim da je u pitanju neki dihtung koji verovatno nije skup ali me brine koliko se to mora raskopati da bi se zamenila ta gumica ili šta već.To je izgleda boljka svih traktora, a naročito IMT.
 
Nasao sam i ja da ima seger. Morao sam da razdvojim pomocnu od glavne da bi izaslo jer zajedno nisu mogle nikako



Druže ide to zajedno!!!!!!
Samo polako uz dobre živce

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka, meni na 539 godinama malo flisuje ulje na kardanu. Kad odvrnem onu kapu da stavim kardan, u njoj bude malo ulja. Mislim da je u pitanju neki dihtung koji verovatno nije skup ali me brine koliko se to mora raskopati da bi se zamenila ta gumica ili šta već.To je izgleda boljka svih traktora, a naročito IMT.
Mora dosta toga da se dira da bi se stiglo do tog semeringa

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Zamjeni si sad onaj igličasti ležaj na razvodu i one dve šajbice.
Kod mene je gadnu havariju napravio.
 
Onda neka ćuti. Kad je moglo 35 godina može i dalje. Svake druge godine dospem malu traktola i sve je ok. Na meraču kad izvadim ono žuto i na srednjoj crti.
 
Mi smo na jednom 542 jedva izbili solju sa semeringom kardana, od malo posla na kraju skidali trubu da se to izbije...
 
To je na M motorima gotovo normalna pojava, tesko je pumpu ustimati da nema plavog dima.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh