IMT

Na IMT 558 mi ulje u hidrulici jedva cak i na minimumu. Odavno sam primetio da je mastan na menjacu, kod rucice menjaca gde je onaj gumeni zglob ali mi ne ide u glavu da tu moze da mu iscuri ulje odozdo na gore? Jel ima neko iskustvo sa curenjem ulja tu na menjacu. Odozdo je traktor suv.
Kad imas malo ulja u menjacu hoce tu da izbacuje kad se vozi u trecu. Samo ga dopuni na max i nema problema.
 
Da nema neko slucajno poluge za fergusona da proda?
Ako ima nek se javi u pp
Ili da mi preporuci nekog postenog coveka koji rastura traktore.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Ne može on na tom mestu da izgubi neke impozantne količine ulja.To mu je više kao lufter tokom teških radova a dobru manžetnu teško je naći.
 
Ma problem je sto kad se nivo ulja spusti u menjacu onaj donji zupcanik sto se nalazi tacno ispod rucice nekako bas tu baca ulje u zglob rucice menjaca i hoce malo da masti na manzetni cim se dospe ulje malo preko tog nivoa on krece da baca ulje u stranu i nema ulja na manzetni. Ovo se moze proveriti tako sto se odvrne cep za sipanje ulja kad je traktor zagrejan a nivo ulja je bas taj, onda se lepo vidi kako ga donji zupcanik izbacuje napolje kroz cep cim se dospe ulje zupcanik krece da baca ulje u desno i nema vise problema a jos kad je nivo ulja na max onda nema vise uopste prskanja u menjacu nego ono lepo klizi oko zupcanika
 
Da nema neko slucajno poluge za fergusona da proda?
Ako ima nek se javi u pp
Ili da mi preporuci nekog postenog coveka koji rastura traktore.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ima pošten dečko u Vajskoj rastura IMTEJCE IGOR MIŠKOVIĆ 0611907844
Nadjite ga medju mojim prijateljima na fejsu pa kontakt na mesenger ili viber često je u inostranstvu
Kažete lepo dao vam broj Luka iz Obrovca, on je moj brat trgujemo godinama i fer je čovek
Uzeo sam od njega sigurno 10 000e delova i mašina


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ima pošten dečko u Vajskoj rastura IMTEJCE IGOR MIŠKOVIĆ 0611907844
Nadjite ga medju mojim prijateljima na fejsu pa kontakt na mesenger ili viber često je u inostranstvu
Kažete lepo dao vam broj Luka iz Obrovca, on je moj brat trgujemo godinama i fer je čovek
Uzeo sam od njega sigurno 10 000e delova i mašina


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Hvala puno Luka, naravno, pozvacu se na tebe, mozda ce i cena onda da bude sa popustom
I ne moras da mi persiras, ne smatram sebe za gospodina nekog, ako nista mladji sam bar

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Da brat IGOR ćićino Mišković
Trenutno je u nemaćku u beć

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Deks imas u Bogaticu za iste pare kao u rumi kod brace
Kontaktirao sam ovog Lukinog, 80e trazi ali moram da idem u Vajsku da pogledam da li mi odgovaraju jer on ne zna u kakvom su stanju a trenutno nije kuci i nece doci za 4 nedelje tek. Ipak mi je predaleko da bih isao ...
Kod koga u Bogaticu, jel ima neki kontakt?
Pre par god kupim u rumi na vaseru nove turske, 50e bio par, popucale kao nista, odnesem lokalnom majstoru, kaze covek obicno gvozdje ne vredi variti, bacaj u jarugu, polomices prikljucak.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Aca Raić podsećaš me na drugog Raića Acu zvanog VUKOTA
Igor je moj brat i uvek trgujemo,
Nisam broj sravio kao reklamu nego da bih probao pomoći clanu dex
A što se tiče lova, na žalost digao sam ruke, prodao neke puške, neke su ostale na prodaju, psi su pimrli od starosti i tako
Nisam mogao da trpim novu upravu i predsedništvo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Moze neko da preporuci otpad za imt traktore okolina beograda? Kontakt tel ne bi bio lose pribaviti. Mjenjac prednja vuca kabina.
 
Nazad
Vrh