IMT

Bogdan

Član
Učlanjen(a)
19 Okt 2009
Poruka
59
ovo su bas egzibicije :haha:
Jel to prva prikolica Tehnostroj? Takve i mi imamo, samo jos kocnice da joj napravim :D

Bobo

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2008
Poruka
7.189
Sve isto kao i na 549DV OL, samo sto ima neki motor radjen po JD licenci. Receno mi je od IMT zastupnika da se motori prave u indiji. Takodjer tvornicki dolazi s 13-6 zadnjim gumama.

Imas 550.10 koji ima original perkins motor i puno bolju kabinu, a nije nesto ni skup 12 000€ pa na vise ;)

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.147
Bubu je napisao(la):
Naravno da nije pakovano! To jutro sam bio toliko umoran jer sam celu noc brao-pokacio sam prikolice na njivi da ne idem vise puta i dovukao kuci i to na donju poteznicu! Vukao sam V brzom do pola gasa jer su prikolice malko setale zbog istrosenih tegljanika i klinova na rudama....
E to neće moći
ili može?

galki

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
1.607
558 na poluosovini ima jedan lager ,a drugi lager stoji na planetarnom nosacu ,poluosovina ulazi u nosac i tu su nutovi na kojima dobije luft izmedju dva lagera, sto se tice anlasera iskrin sa 539 ga pali kao lud.

igor74

Član
Učlanjen(a)
5 Feb 2010
Poruka
217
imas reduktorski anaser koji je najbrzi od svih ali ako nabavis od kombajna 142 duze ce ti trajati a isto tako brzo okrecati

Bubu

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2007
Poruka
5.463
@Bogdan
Jeste, to je Tehnostroj prikolica od 5 tona nosivosti.

@BobanNB
Ako ne verujes da moze, dodji kod mene da se uveris slobodno jer Novi Becej nije daleko...

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.147
@Bubu

Oooooopssssss, ja nevidim da je to 577, IZVINI, ucinilo mi se da je 540-2-9. :ppozdrav:
Ko me ebe kad zurim da gledam a ne obracam paznju koji je traktor. :ppozdrav:

NIDŽA

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2009
Poruka
460
Jel ima neko ovakav traktor? Mislim da ima motor kao IMT565 a zanima me koji menjac ima?

Vrh