IMT

Samo to... Ima klimu, original Gramer sediste, tapacirana kabina, ravan pod.... Inace traktor sada samo stoji kao uspomena na neka prosla vremena... Prosle godine je tako sredjen i sada tako stoji u garazi....
 
Za sredjivanje traktora nemam reci... ::svaka cast:: MA nefali mu nista ... Netreba traziti dlaku u jajetu... :osmeh:
 
da li moze da se ugradi prednja vuca na imt 560 ? izvinjavam se u napred sto nisam pregledao celu temu jer mozda tamo ima odgovor , malo mi je delovalo mnogo 778 strana a voleo bi da saznam sto pre
 
Citah ovde o vaznosti filtera hidraulike te pitam imal neko ideju gde je najbolja izvedba takvog filtera na imt 577,kod novije verzije imt 577 (2002 god. i ne bas novija verzija) ima taj filter ali nije ga bas jednostavno zamenit?
 
Danas je moj komsija koji se inace bavi popravkom trakotra ugradjivao predju vucu na IMT 560,sve ukupno izaslo negde oko 2500 eura.
 
Danas nosio dizne da izmijenim ulozke, ali majstor rece da su dobri.Medjutim kad sam ih montirao traktor i dalje ima troktanje kad se hladan startuje, gusi se kao da je na dva cilindra samo. Poslije jednog minuta rada se umiri, ali nema u radu bas snagu kao da mu fali jedno 20% snage.Sljedeca na potezu je pumpa (linijasica IPM), pa me zanima da li ovo moze biti do ventila tj do cadji na sicevima, i da li postoji kakav aditiv za gorivo koji bi ocistio pomenutu cadj. Krenuo bih linijom manjeg otpora tj sa kakvim aditivom, da izbjegnem skidanje i ispitivanje pumpe, a mozda i glave.
Inace nudi mi covjek danas pumpu "Rikard Bencic" Rijecku, novu za 200 evrova, na njoj na vrhu stoji ukucano 92, on tvrdi da je to godina proizvodnje. Da li se kod ugradnje te pumpe na 539 umjesto IPM mora mijenjati pogonski zupcanik u razvodu, i kakve su to uopste pumpe? Tip ih hvali, kaze jedino ce traktor na ler gasu imati onaj cudni isprekidani zvuk,(ko je slusao fergu sa tom pumpom zna o cemu govorim).
Prije par dana odradjena pvp, elementi kaput.Dizne provjerene, i sad traktor radi normalno.Zadovoljstvo kostalo 130e kod majstora u S.Mitrovici.
 
Pozdrav svima,
Imam ponudi za IMT 577 koji je 1990 godište pa mi je sumjivo a nigdje nisam mogao da pronađem do kad je izlazio stari model 577mice onaj sa jednobojnom haubom i farovima sa strana a ne naprijed u hladnjaku ?
 
Nazad
Vrh