IMT

prednje vitlo na traktor na elektro pogon da se nakaci na ferdzu dal je pametno i kolevka kolko bih mogla da izdrzi opterecenje
 
vitlo je skinuto sa dzipa neznam ni kakvo je...iz austro ugarske

Ako nije neka fantazija od Vitla onda budu siguran da nece otkinuti kolevku... Jer sam suguran da nece jace vuci ono nego da te pocima neko traktorem.... SAmo sa tim vitlom ces imati problema ako nameravas cesto da ga koristis,alternator i akumulator na 539 neznam koliko ce da ga trpe... :sta:
 
Te njihoce oznake ja mislim da ni ti sto ih lepili enznaju sta znace... Moj IMT 539 je De Luxe i ima linisku pumpu,a od jednog poznanika pa rotacionu... Nalepnice se lepile kako koja je bila pri ruci... :osmeh:
 
Pa kako sam nesto gledao do 2002 isle su nalepnice de luxe, a posle toga do dana danasnjeg dli, nije sig zbog pvp , nego pomislih da nema neka razlika .
 
Da tako se prica za rotacionu. a inace rikard bencic pumpa ima 42 konja( i kako sma cuo dizna ide u klip direktno) nema pretkomoru, ako gresim neka me neko ispravi i ja volim da znam da li je tacno
 
SA kojom pumpom ima 42ks moze neka slika pumpe??? :sta:
Ciro te pumpe si vidjao sigurno,slicna je kao i Ipm-ova,samo sto ima na sebi klipnu pumpu za gorivo,znaci traktor nema klasicnu Ac pumpu.Na 67 strani ove teme imas slike kako izgleda pumpa na imt-u od clana Dejann,s tim da je to bugarski motor ali je pumpa identicna kao RBR.
 
Nazad
Vrh