IMT

Dali mi moze neko nesto vise reci o traktoru IMT 5170, koji motor ima? menjac?? Kako su se pokazali ti traktori u praksi??? jako mi je bitno imam ponudu za kupovinu tog traktora, na prvi pogled mi se cini jako tezak i mocan traktor... hvala unapred na svakoj informaciji
 
Dodji u Rasanac i kupi 5210.... Ali obavezno dodji kamijonom.... Mogu na brzinu da ti pronadjem gomilu tih 5170.. Bio jedan i u mom selu,pricao sam sa vlasnikom,kaze samo kad sam ga se otarasio.... MAlo malo menjac zaglavi,delovi papreni,tesko se nalaze,samo juri po otpadima... Po njegovoj prici taj 5170 nije mogao da podigne plug sa zemlje dok ne izbacis iz brzine pustis kvacilo pa podignes plug pa vratis traktor u brzinu pa tek okrenes.... Kaze taj covek smrkne se dok ja okenem... :haha:

A da SRECNO sa kupovinom... :bravo: Uzmi od mog tece 5210 ima nove gume ofarban,komplet instalacije uradjena,EHR uradjen,tapaciran,ima tegove,daje i plug Vogel 5 brazdi... Alii mora da se tovari na kamion menjac ponovo crko i odlucio vise da ga ni ne popravlja.... Ako te zanima nesto vise o tom traktoru moze na PP..
 
Kod mene ima jedan covek 5210, zadovoljan je sa njim, cak ostavlja njega i prodaje John Deere 4630... A sto se tice motora, imaju mercedesove motore...
 
Dali mi moze neko nesto vise reci o traktoru IMT 5170, koji motor ima? menjac?? Kako su se pokazali ti traktori u praksi??? jako mi je bitno imam ponudu za kupovinu tog traktora, na prvi pogled mi se cini jako tezak i mocan traktor... hvala unapred na svakoj informaciji
Motori odlicni mercedesovi,i menjaci im nisu losi ali zato konusno-tanjirasti ocaj boziji i mozda najbolje da ga zaobidjes u sirokom luku!
 
Cuo sam da john deer-ovi serviseri znaju da nameste taj konusno tanjirasti bas na tom traktoru da se vise ne kvari i da traje
 
Covek se kune u njega, bas sam se raspitivao o konusnotanjirastom , kaze promenjen pre 2godine ... Iskreno jako sam zainteresovan za taj traktor, al sa druge strane me strah po vasim pricama da se ne zeznem...
 
Oko 40h svoje, i jos toliko usluzno... Al ima tu jos dosta razloga i potreba za drugim traktorom... Da ne odemo u off dali jos neko moze reci nesto o ovoj masini...
 
Neznam bas kako bi se ponasao taj traktor na tvom terenu druze..... :sta: Male su parcele za njega u tvom kraju....
 
Hahahah serviseri iz res trejda . Malo priuceni oko dijagnostike i baratanja sa lap topom ,inace jedan bivsi radnik imta a drugi zmaja sa kojima sam se najvise susreto kad su dolazili kod nas. Ma samo konusno tanjirasti od nekog ferdze starijeg tamo nekih 80 tih godina da se metne i gas. Tako su u pkbu radili kad su poceli da riknjavaju na jednom po jednom prvo su pokusali sa novima ali brzo su ponovo crkavali pa su zatim stavljali sa rasturenih ferdzi i nije bilo posle problema sto se toga tice . Ma dobri su to traktori,steta sto ove nase kljusine lopovske nisu usavrsile malo te traktore malo jos da su modernizovali da su isli u korak sa vremenom i dan danas bi se prodavao po neki.
 
Da li je neko stavljao motor od kombaj od 105 konja u 577 ili u 560?Vec sam pitao to ali nisam dobio konkretan odgovor.Ako neko zna nekog ko je to radio neka mi posalje njegov tel.Hvala unapred.
 
Dolazi čovek u rumu svakog vašara sa takvim traktorom 577DV s motorom S46,donosi s njim tešku drljaču
Nego da pitam za mišljenje bolje poznavaoce IMT menjača
dal bi mogao u 5100 tro brzinac menjač da se ubaci i šta bi još trebalo tu promeniti
 
Zato sam i postavio pitanje,da cujem nekog majstora.Da li ima mnogo prepravki ili ne.Nasao sam motor za skromnu svotu novca pa sam mislio ako moze...
 
Kod mene u selu ima jedan 5106 sa trobrzinskim menjačem.Tegli se kao žvaka u svim operacijama.
Malaksalo jel to oćeš da metneš S46 otpozadi na tvoj 577777?
 
Nazad
Vrh