IMT

Panticu ,nerazumem gde da otvorim trap ,na sponama sam ga sirio ,ako bi malo poblize objasnio gde se otvara trap.:ppozdrav:

Prednji tockovi moraju biti za malo siri na prednjem delu nego na zadnjem... Ako kojim slucajem to podesis kontra onda volan samo cima levo desno... Uzmi premeri prednju stranu (od gume do gume) pa nda sa zadnje strane isto tako.. Napred za malo mora da bude sire nego pozadi,neka bude 10mm... :ppozdrav:
 
Ciro druze kad su mi bili napred siri jos gore je treso ,sad kad sam suzio napred manje trese ali i dalje trese a nemogu se vise suzavati.:sta:
 
Kod mene je drukcije bilo cim ih suzim napred trese volan kao blesav (vladimirec) kad sam uradio kontra odmah je prestalo.. Onda je to do kucista sigurno...
 
30jr8yb.jpg
[/IMG]
Nadjoh ovo pa da pitam, da li svaki IMT 577 ia 51.5 KW pitam zato sto na nekim oglasima nalazim da ljudi prodaju 577 sa 77 KS?[/QUOTE]-------Marko@ Vidiš da na ovoj desnoj saobraćajnoj piše 69,3kw al neverujem da ima toliko.Inače ovo su saobraćajne dozvole od mojih "sedmica":osmeh:
 
Poslednja izmena:
Danas konacno zavrsena setva Psenice i Jecma a to je ujedno bio i poslednji posao za moj 539 za ovu radnu 2013 godinu.. :osmeh:

Usledilo je pranje sejalice pa pranje traktora pa garaza... Do proleca vise nema sta da radi.... :bravo:


img2349.jpg


- - - - - - - - - -

Ove godine je 539 dobio nove zadnje gume... :osmeh:

img2350.jpg


- - - - - - - - - -

Ako nekog zanima imao bi da prodam Kuku za 539... Nikad je nismo koristili jer smo odmah morali da kupimo poteznicu.. Kuka idalje stoji nova ne koriscena...
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Problem!! Hidraulika na 558 bez opterecenja radi dobro, ali cim se optereti podigne do kraja i ne popusta dok ne ugasim traktor i tek onda spusti... Sta moze biti problem i moze li polomiti plocu hidraulika????
 
Nadjoh ovo pa da pitam, da li svaki IMT 577 ia 51.5 KW pitam zato sto na nekim oglasima nalazim da ljudi prodaju 577 sa 77 KS?
-------Marko@ Vidiš da na ovoj desnoj saobraćajnoj piše 69,3kw al neverujem da ima toliko.Inače ovo su saobraćajne dozvole od mojih "sedmica":osmeh:[/QUOTE]


Po oglasima ne mozes ni verovati sta napisu jer mnogo ljudi ne zna da 577 ima 70KS. Razlikuje se i kilaza na ove dve saobracajne za celih 945kg i Boja nije ista :osmeh:
 
Problem!! Hidraulika na 558 bez opterecenja radi dobro, ali cim se optereti podigne do kraja i ne popusta dok ne ugasim traktor i tek onda spusti... Sta moze biti problem i moze li polomiti plocu hidraulika????

deluje kao problem sa balansnom oprugom. sta podrazumevaš pod opterećenjem?jel tada kačiš i na topling priključak?probaj optereti samo poluge
 
-------Marko@ Vidiš da na ovoj desnoj saobraćajnoj piše 69,3kw al neverujem da ima toliko.Inače ovo su saobraćajne dozvole od mojih "sedmica":osmeh:


Po oglasima ne mozes ni verovati sta napisu jer mnogo ljudi ne zna da 577 ima 70KS. Razlikuje se i kilaza na ove dve saobracajne za celih 945kg i Boja nije ista :osmeh:[/QUOTE]

Nadam se da se neljutis sto pre kopiranja tvoje slike nisam se pozvao na odobrenje ali mislim da mi ne zameris,malo sam i ja prebrzo pisao post a da prvo ne pretvorih tih 69,3 KW u KS pa bih video da to opet nije 77KS.Ja imam takodje 577 pa sam se zato i zacudio sto neki pisu u oglasima da kod njih ima 77 KS te sam pomislio da kod mene mozda nije neki slabiji model,nego da pitam jos i ovo:da li rad traktorom u sporohodnoj brzini bilo da je oranje ili branje itd.u odnosu na brzohodnu stetno utice na traktor dal na motor(sto neverujem) ili na sklop menjaca ili nesto trece.Do sada sam bio misljenja da sporohodna osim vece potrosnje nema nikakve druge posledice po traktor,ispravite me ako gresim.
 
Po oglasima ne mozes ni verovati sta napisu jer mnogo ljudi ne zna da 577 ima 70KS. Razlikuje se i kilaza na ove dve saobracajne za celih 945kg i Boja nije ista :osmeh:

Nadam se da se neljutis sto pre kopiranja tvoje slike nisam se pozvao na odobrenje ali mislim da mi ne zameris,malo sam i ja prebrzo pisao post a da prvo ne pretvorih tih 69,3 KW u KS pa bih video da to opet nije 77KS.Ja imam takodje 577 pa sam se zato i zacudio sto neki pisu u oglasima da kod njih ima 77 KS te sam pomislio da kod mene mozda nije neki slabiji model,nego da pitam jos i ovo:da li rad traktorom u sporohodnoj brzini bilo da je oranje ili branje itd.u odnosu na brzohodnu stetno utice na traktor dal na motor(sto neverujem) ili na sklop menjaca ili nesto trece.Do sada sam bio misljenja da sporohodna osim vece potrosnje nema nikakve druge posledice po traktor,ispravite me ako gresim.[/QUOTE]



Pa sta da mu fali ako bres kukuruz u sporohodnoj???? Kako bi drugacije radio ako je jako gust kukuruz??? Ni u oranju mu nece nista faliti... Po recima prijatelja i clanova foruma samo na 5106 crkava taj reduktor u oranju....
 
deluje kao problem sa balansnom oprugom. sta podrazumevaš pod opterećenjem?jel tada kačiš i na topling priključak?probaj optereti samo poluge

Podrazumjevam opterecenje samo na polugama.. Konkretno traktor radi u sumi i dizu samo poluge tako da nema veze sa toplingom... Jedan covjek mi je rekao da probam pomijerati one viljuske sto sluze kao komande za dizanje i spustanje i kad ih malo pomjerim radi dobro 5-6 puta i onda ponovo ista stvar... Moze li biti kvar u viljuskama da su krive ili je nesto drugo??
 
533-35ks ,540-42,5ks ,549-47ks ,560-58,5ks ,567-58,5ks ,577-70ks ,578-70ks ,579-70ks ,585-80ks ,588-80ks ,589-80ks ,510-110ks ,5106-110ks ,5130-138ks...........i da ne nabrajam dalje.....
 
Nazad
Vrh