IMT

Mislili smo da je varimo, al dok smo pravili kanal pocela da se raspada :osmeh:
ovako je posejala 150kj
attachment.php

attachment.php
 
trazio sam na predhodnim stranicama,znam da je pisano koja farba treba za imt ali ne mogu da nadjem pa molim opet da neko napise koja farba treba za trup i motor a koja za limariju i koliko koje ,treba komsija da sredjuje na jesen 540 pa da pripremi letos sve sto je potrebno,unapred hvala
 
trazio sam na predhodnim stranicama,znam da je pisano koja farba treba za imt ali ne mogu da nadjem pa molim opet da neko napise koja farba treba za trup i motor a koja za limariju i koliko koje ,treba komsija da sredjuje na jesen 540 pa da pripremi letos sve sto je potrebno,unapred hvala
Za imt 533 539 3l treba sive i 2l crvene bez kabine.Farba je reparatur i ima u svim prodavnicama boja i lakova za automobile.Kod nas Dugina kosta 1200 din set tj 1l a Helios 1400.A ako hoces kvalitet onda kupis akrlinu koja kosta 40 d0 60e l.Pogledaj detalnije ovde http://poljoinfo.com/showthread.php?580-Limarsko-Farbarski-radovi/page28
 
Mislis na kardansko vratilo.Prikljucno vratilo je previse strucna rijec.Ako na isto mislimo onda je Zamjenja semeringa vrlo jednostavna.Malo procitaj koji post unazad i sve ces znati.
Ako ne najdes objasnicemo ponovo.
 
Ubacit ću ja slike od 533 bojamo ga ali motor neću. Sve smo opjeskarili pa kad uredim da i on dobije što zaslužuje.
 
Sad sam u dilemi,kad god sam sipao malo vise ulja onda ga vazduh usisava na gore i onaj mrezasti filter je uvek pun ulja a on ima funkciju da dovede prasinu u takvu situaciju da padne i zalepi se na ulje koje je ispod.Cim je filter mastan onda se prasina lepi za njega a ne pada u ulje.
 
Mislis na kardansko vratilo.Prikljucno vratilo je previse strucna rijec.Ako na isto mislimo onda je Zamjenja semeringa vrlo jednostavna.Malo procitaj koji post unazad i sve ces znati.
Ako ne najdes objasnicemo ponovo.
Da, da bas na kardansko vratilo ili popularno kod nas "vretence" , ja nesto listao i nisam uspeo da nadjem nista
 
Raspad oba ventila AC pumpe od 539,srecom nedaleko od kuce...Slepanje,nova pumpa.
img5859w.jpg

img5860w.jpg
 
FL Zašto nova pumpa kad si mogao samo nove ventile da ubaciš za 100-200 din. A kako mi se čini da IPM Beograd više ne pravi AC pumpe već je uvoz iz Turske ili PRC sa natpisom BEOGRAD!!!
Staru remontuj (ubaci nove ventile) i ostavi za rezervu :ppozdrav:
 
Nema ventila u prodavnici,pumpa je nadam se original IPM... Ako uspem nabaviti ventile svakako remont stare pumpe.
 
Nazad
Vrh