IMT

Onda su 1000% cetkice u pitanju jer sam cuo da to ne izadje mnogo para da uradi pa sumnjam da za toliko menja rotor ili tako tome slicno za neku sicu.. A svi se hvala da im traktor bolje pali posle toga koliko je tacno neznam... :ppozdrav:
 
Mnogo se ovi Indijci frljaju sa tim Lukasom.taj jeftiniji je RTD (nemaju ga trenutno) a isto lukas ima i tafe i on košta bogami oko 14 hiljada sa pdv-om.to su neke kopije izgleda.inače imaju i iskrine i cargo danske alnasere za imt.
I ja sam uzeo ovaj jeftiniji za 558 i pali odlično.a dokle će nezna se.dobro je što izgleda pasuju original delovi pa ima svega za zamenu
 
2hekeap.jpg
[/IMG]
1s16w3.jpg
[/IMG]
 
  • Like
Reagovanja: PKB
sad sam zvao ove iz IBM-a,nalaze se u Bajinoj Basti i kako kaze njihov majstor saljem svoj anlaser brzom postom,tamo ga kompletno remontuju (cetkice,biksne...),premotavaju ga na 9 V i taj isti anlaser vracaju vlasniku zan 2 do 3 dana,celo zadovoljstvo 80 evra + troskovi brze poste
 
Dragi moji forumaši. Imam problem na IMT 549,87god. Izbacujemi ulje na odušak ali samo kad se krećem po uzbrdicama i to ne uvijek! po ravnim parcelama nemam problema, traktor ne opterecujem i ne forsiram, redovno mijenjam maziva i filtere! Dalise neko susreto stim problemom i imali kakav savjet? Hvala uneprijed.
 
Dragi moji forumaši. Imam problem na IMT 549,87god. Izbacujemi ulje na odušak ali samo kad se krećem po uzbrdicama i to ne uvijek! po ravnim parcelama nemam problema, traktor ne opterecujem i ne forsiram, redovno mijenjam maziva i filtere! Dalise neko susreto stim problemom i imali kakav savjet? Hvala uneprijed.
ugradi jos jedan odusak na poklopac ispred bos pumpe kao na tamicu sto je uradjeno ja tako to resavam.
 
Nazad
Vrh