IMT

Jel zna tko koliko u rumi na vašaru traži onaj za prepravljenu ukapčalicu prve vuče ako daš automatsku?
 
Po ceni bih rekao da dajes stari, pitaj da li menjaju i namotaje a i sam rotor(treba da ide rotor od 9v da bi se jos dodatno ubrzao), mislim da je na kraju brzi nekih 50% sve skupa, i naravno dobijes jos na jacini.
 
nisam danas stigao da zovem,pa sam mislio da se javi neko iz tog kraja,po pozivnom broju bi rekao da je Arilje,Uzice...Ujak je davno jos na njegovom 558 ubrzao anlaser i palio je kao mina i to dosta godina posle te intervencije
 
ljudi,jel neko saradjivao sa ovom firmom,ubrzao bi onu moju starinu (533),ne mogu vise da ga slusam kako se muci sa sporim anlaserom,a ovi mi izgledaju ozbiljno i salju brzom postom.Zvacu ih danas da pitam da li se daje stari za ovaj remontovani/ubrzani (kao sto su naveli kod anlasera za 539) ili ne,pozdrav svima

http://ibm-autoelektrika.shopmania.biz/kupi/anlaser-imt-533-147062

Daje se sto posto stari. Kolega je brzi nov kupio u Rumi prosle godine 100 i nesto evra neznam tacno mislim dali 130 tako nesto pa neverujem da je ovaj 80 e a da nedajes tvoj .
 
nije mi nesto zapelo da li dajem ili ne,sto rece neko po ceni izgleda da je tako,vec kako rade posao i transakciju...da li su od poverenja,da ne ispadne na kraju ostao i bez para i bez anlasera,pa sam mislio da je neko vec sa njima saradjivao
 
Neznam koliko je proverena informacija ali sam cuo da neko u mom selu ubrzava anasere na 533 i to jako uspesno... Zamenom nekih stvari dobijas brzi anaser.. Raspitacu se bas koliko je to tacno...
 
Ćiro taj tvoj komšija je sigurno stavljao nosač četkica od fapa, idu šire četkice i pokrivaju dva segmenta na rotoru i tako se malo ubrza alnaser.
Dejane ja sam moj alnaser nosio majstoru u Bajnu Baštu čova je premotao na 9 volti, zamenio mi spoljni namotaj jer je bio stavljen od 24 a trebalo 12, zamenio automat, sredio biksne i sredio kvačilo i sve je iznelo 100€ znači komplet remont, e sad ako ti je nešto dobro to neće menjati i cena ide dole, sada vergla kao 539, okreneš kluč i on upalio, a ne kao pre jau, jau, jau pola sata, preporodio sam se kada sam ga stavio. Rade i ovi sa oglasa dobro, dobra i poštena firma ali ja sa ovim Čolom odavno sarađujem. Telefon za kontakt Čola autoelektričar 064/82-67-308.
 
Nazad
Vrh