IMT

То баш има леп зазор, и све је цементирано, обрушено... Ако је нешто мењано пре па је мекше онда може да се деформише .
Ако је трактор стајао 10 и више година онда може да зарђа.
Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Можда је неки стручњак ставио осигурач!?
Јуче сам мењао семеринг на прикључним вратилу на ИМТ 549, склопим све, спустим поклопац хидраулика и почнем да заврћем шафове. И онда се ,,спотакнем" на спојницу конусног.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nema nista, odviju se matice sto drze anker platnu i samo se izvuce napolje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima,nov sam na poljoinfo ,hteo bi vas pitam da li je neko ima slican problem sa traktorom IMT 539.Pre neki mesec sam kupio polovan Imt539 traktor 98 godiste,na izgled je izgledao pristojno nisam mogao da utvrdim koliko tacno ima radnih sati ,jer je zamenjen sat ,na njemu je pisalo 920 radnih casova,sto verovatno nije tacno
Primetio sam da prilikom kretanja u svakoj brzini pomalo trza kada krece,papicica je visoka,kardansko vratilo se ukljucuje bez nekih problema,ali i kada krene na 800 do 950 obrtaja u svakoj brzini pogotovu prva,druga,treca brza podrhtava ,-trese ceo zadnji trap.Na ostalim obrtajima nema podrhtavanja.Zamenio sa mu kompet ulje u menjacu i prekontrolisao šrafove na konusno tanjirastom ,sve je bilo perfektno stegnuto i nema nimalo nikakvih opiljaka u ulju
 
Nazad
Vrh