IMT

Bombina miljenkoo... salim se, treba i to videti, mora poklopac gore da se proveri, mada ja sam i to utegao i dalje imam problem..
 
Jesi stegao luft poluosovina dosta puta sam im morao navarivati celo iznutra gde upiru jedna u drugu
A i samo srce diferencijala hoce da ima luft

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Juče razbacivao veštak po žitu sa fergom i u jednom momentu, kod trećeg punjenja neće hidraulik da spusti rasipač na zemlju. Bio se prepao i nekako završim i treću turu, sve po 200 kg, zakačim špediter i krenem u selo. Dođem kući, on radi. Šta može biti. Ulje svake 2-3 godine dospem po pola litre, žuto kao med, radim 4-5 ha...Ovo je prvi slučaj. Plašim se šta ako zakačim, za mesec dana, pskalicu i neće da reaguje hidraulika?
 
Pozdrav kupio sam 558 imao sam do sad 533 prodo njega uzeo 558 juce sam ga probao bacao vestak pa posle oranje i desilo mi se uzbrdo u brazdu izbacio mi reduktor iz brze sta je tu moguće?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
I ako moze neko ko ima 558 da mi obijasni oko toplinga gde se kaci ima dve rupe koja je razlika

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Oko reduktora tek moze da se zna sta je kad se otvori, od jednog majstora sam cuo da hoce iskociti kad planetarni sistem dobije luft...
Plug kacis u gornju rupu a sve drugo u donju.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Za reduktor moraš skinuti, verovatno, ploču hidraulika a za topling, gornja rupa za lakše priključke a donja za teške.

Sent from my 5024D using Tapatalk
 
E hvala vam videcu mozda ga nisam i lepo ubravio jer mu je jos ono fabricki kad se treba pali mora da se izbaci reduktor, ali ore ko blesav sa 16 gume 756 plug u prvu brzu


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nadaj se da ne iskoči kad počinje ili završava neko brdo.

Sent from my 5024D using Tapatalk
Plugovi su u brazdu nema gde , a kakvi su 58 oko paljenja na hladno jer pali odsečno kao 539 ili ne ja danas da mu kupim nove akumulatore od 65ampera

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Njegov je fabricki, gde ima da se kupi taj brzi alnaser?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Pod brzim sam smatrao jači. Orgimalani je spor mislim oko 3 ks, a sto ja kažem brzi odnosno jači mislim oko 5 ks. Takvi idu na novije imt i 539 ima takav. Tako je meni receno pre 25 godina kada sam promenio alnaser na 558 i palio je kao mina.
Ezo još malo i nesko objasnio.
 
Juče razbacivao veštak po žitu sa fergom i u jednom momentu, kod trećeg punjenja neće hidraulik da spusti rasipač na zemlju. Bio se prepao i nekako završim i treću turu, sve po 200 kg, zakačim špediter i krenem u selo. Dođem kući, on radi. Šta može biti. Ulje svake 2-3 godine dospem po pola litre, žuto kao med, radim 4-5 ha...Ovo je prvi slučaj. Plašim se šta ako zakačim, za mesec dana, pskalicu i neće da reaguje hidraulika?
I spediter zakacis naravno za rasipac kao i svi?

A fina rucica ostala od oranja u srednjem ili gornjem polozaju?
I onda spediter njaka toplink i to uopste nije dobro
Igla u ploci koja ide od toplink veze zaglavi i hidraulik dize do kraja

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
A kako vam se pokazao 558 ja sam ga uzeo kao traktor za sve i prskanje i oranje sve umesto 533, treba mi slika izvoda za vazduh za priljucak nazad za kocenje moze li neko da izbaci sliku meni je to skinuto od kocnice do zadnjeg diferencijala

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Da tebi nije luft zadnjih poluosovina odnosno Tanjirastog na lezajima pa da ti odskace zadnji kraj poskakuje kad kreces?
A to hoce dasedesi i kad pukne kuciste konusnog,ali i lezaj kad ode na njemu
Kao da odskace zadnji kraj i zvuk metalan pri kretanju iz mesta
Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Poskakuje..danas uzoro 1.5 ha i poskakivanje se desilo par puta...dođe kao da mu je teško krenut..najčešće u drugoj iz mjesta...u rikverc nisam primijetio a više puta probavato...postoji negdje luft..samo nemogu raspoznati dal u mjenjaču Il deferencialu
 
Nazad
Vrh