IMT

Ta jeftinija je skuplja ukupno, jel taj prodavac naplacuje isporuku 1200 a pumpu 350, a ova je ~ 1000 din i isporuka besplatna.
 
Ne znam tu proceduru i sta sve treba da bi mogao da narucis od njih, dali bi mogao da narucis jednu vise pa mi posaljes
 
Pa moze 3 bez postarine, za vise bude dosta skuplje.. narucio dve , kada budem prepravio da imam jednu u rezervi... za narucivanje ti treba kreditna kartica i napravis nalog na alliexpresu..

Ac skines, napravis poklopac, a ovu jbm li ga, zasrafis negde ili privezes vezicom... eto sada razmisljam za casicu na ac pumpi, da li je nekako ostaviti ili izbaciti skroz?
 
Imas i komplet taloznik na aliexpress pa poruci i to. Ja sam ovaj mesec popunio kvotu za kinezarije pa za koji dan krecem u nove porudzbine
 
Pa moze 3 bez postarine, za vise bude dosta skuplje.. narucio dve , kada budem prepravio da imam jednu u rezervi... za narucivanje ti treba kreditna kartica i napravis nalog na alliexpresu..

Ac skines, napravis poklopac, a ovu jbm li ga, zasrafis negde ili privezes vezicom... eto sada razmisljam za casicu na ac pumpi, da li je nekako ostaviti ili izbaciti skroz?
Taman ubacis jos jednu za mene :rolleyes:
 
Kad smo kod Kineza i kinezarija sa Alija, da li Vam sve narudžbine stignu ?
I da li se dešavalo da neka ne stigne, i Vi je nikada ne dobijete, a na praćenju Pošiljke piše da je u Srbiji sigurno već mesec dana i da je primljena od strane lokalne poštanske kompanije ?
 
Imate takve pumpe i kod nas za skoro isto para i stigne vam za 2-3 dana , ne čekate po 2 meseca da stigne iz kine . Ja sam uzeo u dokishop-u 3 kom za oko 3500 din
 
To i kazem imao sam 533 sa duplim.
A ima i 539 modela sa velikom linijskom pumpom.
Ima i IMT-533 sa rotacionom PVP (M33). Jako rijetki traktori. Imao sam priliku dosta radit sa jednim (ne sjećam se dobro, al reko bi da je bio oko 1975-og godišta) u srednjoj školi. A linijske pumpe na IMT-539 su bile IPM i rijetko koji traktor sa Rikard Benčić pumpom koja je imala klipnu AC pumpu na sebi (otvor na bloku za klasičnu AC pumpu je blindiran). Ima jedan takav traktor kod nas u gradu. Inače na PVP od IMT-533 se može ugraditi klipna AC pumpa, zaboravio sam od čega (vidio na dva traktora).
 
Odavno razmisljam o tom filteru, na Torpedu je takav, njega sam menjao za dva min i teras dalje, ovi na Imt-Imr me nekad dobro naljute...
Ali opet ko ce na svim traktorima prepravljati.
Dok su bili Frad filteri, tu i tamo nije bilo problema, gumice su bile kvalitetne i super zadihtuju, ovo sad je plac majke Bozije.
Najkvalitetnije sto nalazim trenutno su WIX...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja proslu jesen izmenjao uvece i ujutru kod drugara u silazu...
Sve bilo super kad posle prve ture pocela da mirise nafta, znao sam odmah sta je.
Nije cudo sto ljudi nece da cuju vise za Imt cim se dohvate zapadnog brenda.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Odavno razmisljam o tom filteru, na Torpedu je takav, njega sam menjao za dva min i teras dalje, ovi na Imt-Imr me nekad dobro naljute...
Ali opet ko ce na svim traktorima prepravljati.
Dok su bili Frad filteri, tu i tamo nije bilo problema, gumice su bile kvalitetne i super zadihtuju, ovo sad je plac majke Bozije.
Najkvalitetnije sto nalazim trenutno su WIX...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Čekaj, zar nije na torpedu na navoj? Ovakav https://tektion.rs/filteri/filteri-za-gorivo/mann-wk-842-11-filter-goriva-audi-vw-passat-1.9tdi/
Za takav filter ti treba kućište (Fiat Tempra, Audi, Ford....). Za ovakav ti ne treba kućište https://tektion.rs/filteri/filteri-za-gorivo/mann-wk-842-3-filter-goriva-vw-golf-ii-2-izvoda/
 
Nazad
Vrh