IMT

To sam baš vratio i popravio ovom što sam radio, zanimljivo i bezbedno rešenje
 
Најбоље да ти добацим мотор да га урадимо , мало си далеко.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Prednji točkovi na IMT 539 ne stoje paralelno. Juče stavim nove gume i vidim bolje. Znači DONJA strana je uža. Oba točka gornjom stranom beže napolje, ako me razumete. Nema lufta, šta može biti razlog?
 
Neobicno izgleda pogotovo ako je cokolada sara, ali to je ispravan trap...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mislim da nije. Na drugom IMT nije tako. Gore između gume i metala jedva prođe 1 prst, a na ovom skoro 2 (dizvinite).
Slikaću sada oba.

Evo. Na ovo gde je ok gornja mera neka (od gume do gume) 110, donja oko 108cm.
Na ovom gde ne valja, te mere su otprilike 112 - 106cm.
c85d0c5feb1833ae34cd78ac1d874e9d.jpg
ce9290441ecc7d15df6cb250fad6bf29.jpg
2053461d64fa4cd190e490f58c0050ca.jpg
bcbc4981970b11a5cda87afbe8eac697.jpg


Ležajeve sam dotegao, nema nešto lufta, ali je prilično zavijen onaj šraf što ih zateže.
 
Poslednja izmena:
Можда су промењени рукавци, то после ни нашта не личи.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Ako su lezajevi dobri onda je to to,ne moze se nista iskriviti na tu stranu jer teret gura rukavce na dole pa bi se onda gornji kraj tockova skupio da se nesto iskrivilo

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Verovatno ti taj drugi imt stariji tj više je vožen pa se donji deo trapa razvukao. Sasvim normalna stvar. Prednji utovarivač ubrza taj proces.
 
Onda je ili manje vožen ili je više čuvan a možda su mu kvalitetniji rukavci pa se manje krivili. Za gume jeste bolje da točkovi stoje ravno ali za lakoću motanja volana je bolje da su točkovi u V. Tako bi trebalo da je izašao iz fabrike.
Eventualno ako si mu menjao rukavce pa si stavio turske kojima ugao nije dobar. Ako nisi menjao onda je to, to.
 
Nista se tu promeniti ne moze ako je sve kako treba, sto vec ljudi rekose.
Ne bi me cudilo i ako je fabricki dosao sa drugacijim uglom rukavaca.
Nalazili smo neke delove od Imt gde nije odlivak savrseno uradjen...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako su dobre biksne i lezaji jedino drugi rukavci...
Mada ja tu nista ne bih dirao.
Slikacu kad stignem trap od stricevog 540, isto stoji na spoljasnjoj i srednjoj prugi, unutrsnja ne dodiruje podlogu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh