IMT

Imam 14kinje na 542 bez kabine i dobre su za sve poslove sem gde treba prazan nesto da povuce, lagan je za tu sirinu gume
Na njemu imam prednji utovarivac bez tegova pozadi lako oslajfuje ali opterecen ide mnogo bolje nego sa fabrickim 12kinjama
 
Lepo je zamisljen taj sistem na sajle ali je mrsavo odradjeno..
Rodjak skoro uzeo takav traktor bas sam drndao i poprilicno je neprecizno, bas sam se razocarao.
Ko ce sad to prepravljati na stanglice, a i napolju nema nista da se mogu poluge podizati ili spustati kod kacenja prikljucka...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ja sam odradio....radi sve odlicno na mjestu a vidjecemo ovih dana kako ide u oranju...najveca zajebancija je oko prosijecanja poda kabine i produzenja rucica
 
Svaka cast, ako mozes ubaci slike da vidimo kako izgleda.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nista od slika...nisam ti nesto vjest po tom pitanju...vidis da me opominju i kako pisem.
.
Uglavnom..ja sam prezadovoljan
 
Mislim da je manja bolcna gore...
Trebale bi caure da se naprave da bi bilo fest.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Neki u selu je stavljao te od Rajke jel su kraće pa višlje digne zbog visokog pluga nisam baš zagledao!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
U čemu je problem da IMT 533 neće da kipuje prikolicu? Priključio sam hidrauliku, ručicu sa kuglicom stavio na fast a sa ručicom sa kockom sam hteo da kipujem ali ne dešava se apsolutno ništa, probao sam da podignem i ručicu sa kuglicom i isto ništa. Inače hidraulika radi bez problema što se tiče nošenja priključnih mašina i ručica sa kockom radi npr u oranju.
 
Na 577 bi trebalo da su za nijansu duze poluge a vertikale nisam siguran.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas sjedem na 533 od komsije...koliko se mogu tockovi smotat da se cak zaglave pa akorecimo idem u rikverc moram krenut naprijed da bi ih uspio ispravit....mijenjo je centralni bolcn i rukavce.al nevidim razlog sto onako zaglavi.podmota tockove
 
Na 577 bi trebalo da su za nijansu duze poluge a vertikale nisam siguran.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Merio par puta, duze su 6 cm
Imao sam problema da kacim tecinu rotodrljacu zbog duzine kardana, dok njemu ta duzina odgovara jer su duze poluge.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Znam da ima neka zackoljica
A opet od 558 i 560 nisu iste, isto neka mizerna razlika...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh