IMT

Moglo bi se reći da ima.... Ima spojnička kardanska osovina ako dobro znam, pumpa hidraulike i opet u nastavku kardanska osovina. Sam menjač nema. Neki trobrzinci imaju u samom menjaču ali 577 tj petobrzinac ne.
 
Znam za kardansku, pumpu onaj mali gdje sjeda kardansko vratilo, zanimao me samo mjenjac. Dakle nema,hvala Sinisa.
 
Postoji kod nas MIT DA JE NEKAD NEKO OTVORIO MENJAČ OD TROBRZINCA
Petardu su mnogi otvarali pogotovo reduktor 5spora i 3 brazde ili podeivač ala ga okali sav poplavi
A tek sinhroni


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Prvi put cujem da IMT radi na 180bar

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kod kolege @577 se radi o m34 koliko znam, sa rotacionom.
To sto sam nesto u brzini napisao i nisam konkretno formulisao ne mora da znaci da ne znam razliku izmedju "m" i "dm" motora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nije mi jasno što naučnici šteluju dizne na niži pritisak kao čuvaju pumpu???
Šta piše u knjizi to štelujem i gotovo!!
Još kad sam video kako čovek menja uloške dizni bez provere već onako od oka šteluje
A još mi je jači lik što šteluje na uvo dok radi motor
Šta reći??

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kod kolege @577 se radi o m34 koliko znam, sa rotacionom.
To sto sam nesto u brzini napisao i nisam konkretno formulisao ne mora da znaci da ne znam razliku izmedju "m" i "dm" motora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
M 34 je motor i s 180 toboš ne valja e sad ne valja.
A glava je mjenjata možda je od 577 glava na pumpi nezz.
Traktor je palio bez grijanja vukao ko lud sad loše sve i dimi na 120.
Ako ga ne prodam vraćam na 180
 
Nekad ni novi uložak dizne nije ispravan..... Moram svoje pregledati na 560, pali i radi, al kao da jedna nije dobra..... Nakon nešto više od 400 sati rada, a pvp pumpa stavljena nova.....
 
Ja znam samo iz iskustva da je traktor bolje radio nego na 120 i dizao je teret u 2 tuda a 577 4 nije mogao.
Tako da očito je čovjek nešto znao kad je slagao pumpu i dizne a mehaničar rekao da ne valja e sad ne valja nimalo.
Ionako je tvornica po meni sve fulala
 
Nazad
Vrh