IMT

Napravi jedan 5136, pa da nekoliko nas sa foruma kupimo Montoyi da drzi pored kreveta, na stocicu....
I ugradis mu neku sijalicu, pa da mu sluzi kao stona lampa.
 
:)
5136 i jos par teskasa su u toku izrade, samo ce morati da sacekaju da rascistim dvoriste od "pravih" masina koje su na popravkama
Oko na prikolici deluje slabasno, ali je atestirano :p
 
Evo i ja prihvatam takve uslove... :osmeh:

Čak ću i ja doprineti svoj deo od 7 evra i za toliko smanjiti cenu... :ppozdrav:
 
Poz ljudi,
Da nema neko shemu ili zna raspored zica na alnaseru za IMT 533 (onaj na shelnama)
Doneli mi ga ljudi onako rasturen ko bugarska slava i kazu ne radi :)
ajd' ako neko imade neka uskace u pomoc, castim pivo kad se vidimo :)
 
Bas ovaj 565/569 DV mi zapada za oko. Kako se ponasa motor, je li ipak previse tezine za tu snagu? Posebno kad je ovako balastiran u fulu.

Evo ovako prije toga posudio ursusa 360 vozio s kipericom krumpir moram slike postaviti .
Pa onda njega koja razlika 565 ljepo voziv puno bolje nego moj 560 radi dv okretniji.
Mrvicu bolje poteže od 560 sad u težem radu nisam probao.
LJepo ide ali mi mana taj mjenjač tri brzine pogotovo za brda izgleda ce 3 pomoćnom orati.
Ima 16,9 pozadi gume a moj 14, 9 brzi je puno na cesti
Ima dosta mjesta i tiši je od ursusa bolja kabina .
Meni je najveća mana 3 brzine mjenjač.
569 ti ima 5 bio bi bolji izbor.
 
To je jako dobar traktor, ali po meni motor slab. S44 je za njega idealan na 16.9.28 gumama
I da, naravno malo brzina, inace ja nisam ljubitel imt-ovog 5 brzinca.
 
To je jako dobar traktor, ali po meni motor slab. S44 je za njega idealan na 16.9.28 gumama
I da, naravno malo brzina, inace ja nisam ljubitel imt-ovog 5 brzinca.

Je malko slab ali bilo bi to dobro da ima 5 bio bi bolji raspored.
Fali u nekim radovima drugom neide a prvom presporo .
 
To je jako dobar traktor, ali po meni motor slab. S44 je za njega idealan na 16.9.28 gumama
I da, naravno malo brzina, inace ja nisam ljubitel imt-ovog 5 brzinca.
549 unisti u transportu 558 zbog tog petobrzinca , Sta god zakacili i ubrzava bolje i brze ide . Jedino me iritira na petobrzincu 2-3 puta godisnje zaglavi u nekoj brzini ali to resim za minut i vozi dalje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh