IMT

Jel prokluca kad dodje na 100 ? Ja sam imao situaciju na 542 zalio se covek da mu greje a ono sat lagao za 20stepeni
 
ne voda mi na sto ne ključa pa je onda vjerojatno moguće da je do sata a nivo vode u hladnjaku je uvjek isti i nema nikakvih mjehurića
 
Kako rešiti curenje na prelivnoj cevi za gorivo na 558 menjao sam podloške i aluminijunse i bakarne i kupovao nove cev i curi pa curi iza cevke do dizne.
 
Testiraj termometar.
Ja imam jedan....lici na cekicak ima metalnu sipku i na njoj plasticnu kutijicu u kojoj su baterije i displej koji pokazuje temperaturu.Odlican je mozes ga zavuci u sace hladnjaka,gurnuti u vodu hladnjaka i izmeriti temperaturu.
Ja sam merio i temperaturu zemljista,bas je :D
 
dragan69 je napisao(la):
Kako rešiti curenje na prelivnoj cevi za gorivo na 558 menjao sam podloške i aluminijunse i bakarne i kupovao nove cev i curi pa curi iza cevke do dizne.

A dali si siguran da na cevi curi, da ne curi bas dizna? Moze da se desi da nije stegnuto telo dizne ili da je napuknuta.
 
North ARMY je napisao(la):
Testiraj termometar.
Ja imam jedan....lici na cekicak ima metalnu sipku i na njoj plasticnu kutijicu u kojoj su baterije i displej koji pokazuje temperaturu.Odlican je mozes ga zavuci u sace hladnjaka,gurnuti u vodu hladnjaka i izmeriti temperaturu.
Ja sam merio i temperaturu zemljista,bas je :D

Gde si ga nabavio? Koliko košta?
 
@Lakarije sasvim slucajno sam ga dobio na poklon jer jaako lici i na hemijsku olovku jer je ta metalna "sonda" u plasticnoj futroli a gore lici na cekic... tako da ne znam gde je kupljeno ali garant nije skuplje od 200din.
 
Razmišljam i o tome ali su im cene preterane-nekako mi je zetor prirastao za srce,jači su a treba mi i da tovari đubre sa zadnjim utovarivačem.Imt je u mom kraju dosta skuplji a zetora ima manje i teže se prodaju i tu mi je šansa da utrčim.Čovek platio 350 E da odveze traktor do Kuršumlije.
 
Nazad
Vrh