IMT

O tome i pričam
Nov IMT 577 DV ako ubodeš i subvenciju za keš izađe oko 13000e
Da li je neko upućen ima li u ponudi nov 577 bez prednje vuče
 
Ima u ponudi 577 bez prednje vuce ali mislim da on izadje oko 13000 evra a DV sa subvencijom izadje malo vise od 16000 evra. Sta god neko mislio da radi sa 577, neka ne razmislja i pazari DV jer u mnogo slucajeva zatrebaju ta 2 slova i ono malo gvozdja sto ide uz njih... :D :ppozdrav:
 
bewisa je napisao(la):
Cene sadasnjih Zetora su neopravdano visoke!
Pitam se zasto bi neko kupio Zetora po ceni nekog traktora
koji se proizvodi na zapadu.

Cena novog IMT-a je primerenija tehnologiji i kvalitetu izrade. :ppozdrav:
Pitajte one koji su kupili takve traktore! Zetori su traktori koji su rame uz rame sa zapadnim traktorima, pa čak i bolji od nekih... Pogotovo od onih sklapanih u turskoj! Šta znači Zetor saznaš tek kad sedneš u njega!
 
MONTOYA
Neko je okacio cenovnik IMT traktora par stranica ranije. Nazovi nekog ovlascenog dilera kao ja pa ces cuti cenu. Inace, ti kada kupujes traktor, uplacujes ceo iznos sa punom PDV-om koliko ja znam pa ti tek posle drzava vraca regres. . .
 
Ima cenovnik u poljoprivredniku,IMT 577 DV sa ojačanim hidraulikom i GVU sa popustom bez PDV je 14450e,PDV se računa na osnovnu cenu je 3150e tako da izađe 17600e ali ako se dobije subvencija od 30% traktor izađe 13260e
 
MONTOYA je napisao(la):
Ima cenovnik u poljoprivredniku,IMT 577 DV sa ojačanim hidraulikom i GVU sa popustom bez PDV je 14450e,PDV se računa na osnovnu cenu je 3150e tako da izađe 17600e ali ako se dobije subvencija od 30% traktor izađe 13260e
Mislim da je 577 preko 20000 novaca, nikako ispod, :nono:, ali to je premnogo ::novac:: za taj taktor
 
Montoja u pravu si sto se tice cene.
Od kad je Turska na zapadu? :sta:
Svako ima pravo da javno kaze da je Zetor
bolji od traktora proizvedenih na zapadu! :haha:
Za to smo se borili.
 
I IMT je mogao biti na razini na kojoj je danas Zetor. Samo da se nije stalo sa razvojem (još prije 25 godina). Dok svako uzme seb dio (političari, mafijaši...), normalno da tvornica ne može težiti ka razvoju i napretku, nego iz dana u dan tone sve dublje i sad je pred raspadom. Što je najveća ironija nemaju ni nekadašnji kvalitet a kamoli poboljšanje kvalitete.
Post je spojen: [time]1271788369[/time]
_________________________________________________
Rale 83 je napisao(la):
A da otvorimo temu Zetor VS IMT

Nemaš tu što da otvaraš novu temu kad se pobjednik zna
 
Pitanje je da li vredi nov zetor od 70ks kao dva nova IMT 577 :nono:
Posao će isti obaviti,orač nije bolji sigurno,udobniji je malo i verovatno ima klimu ali to ne vredi još jednog traktora.
 
MONTOYA je napisao(la):
Pitanje je da li vredi nov zetor od 70ks kao dva nova IMT 577 :nono:
Posao će isti obaviti,orač nije bolji sigurno,udobniji je malo i verovatno ima klimu ali to ne vredi još jednog traktora.

Čuj ako uzmeš IMT-a onda si opet u banani jer koliko si uštedio u odnosu na Zetora toliko ćeš para spiskat na zdravlje (kojeg ćeš dobrano narušit) jer zna se šta 577 radi vozaču. :haha: Malo se šalim no nisam daleko od istine.

Kad čovjek izađe iz Zetora nakon 10-12 sati rad osjeća se malo umoran, no kad izađe iz IMT-577 onda više ništa neosjeća.
 
Zato kad opletes i opteretis sedmaka ne razmisljas puno , a kad opteretis zeku iskolacis oci na termometar da ne izgori dihtung glave , verovatno da i nocu iskacu iz sna da vide dal im ne prokuva traaktor :haha: :haha:
 
Rale 83 je napisao(la):
Zato kad opletes i opteretis sedmaka ne razmisljas puno , a kad opteretis zeku iskolacis oci na termometar da ne izgori dihtung glave , verovatno da i nocu iskacu iz sna da vide dal im ne prokuva traaktor :haha: :haha:

To govoriš iz vlastitog iskustva u radu sa Zetorom ili samo naklapaš bez veze?
 
@becarina
Negovorim iz iskustva , lik iz mog mesta je na 2000 sati 5 puta menjao dihtung glave motora .
Ja nisam imo mu.. da ga kupim .
P.S.
Pomenuti zetor je 6211
 
@ Becarina pusta

Hoces da kazes da je istog kvaliteta i iste tehnologije kao NH.
Ja tvrdim suprotno,ako nisi procitao prethodne postove. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh