IMT

Možda je taj škart kvalitetniiji od Kineskih i Indijskih sklopova.
 
Narode, pricamo o IMT-u... Generalka je ispod 1000€ kako god da ga okrenes, sad ste nasli pricati price o starim sklopovima i mislite da cete tu nesto ustedjeti kad djelovi za glavu, ventili i ostale kerefeke nisu ta kvaliteta koja je nekad bila...

Ako vec pucate na kvalitetu, narucite original Perkins sklopove i bog da vas vidi. Nadji nekoga tko je u sustavu PDV-a i jos si PDV vratis pa jos bolje nego nekome placati lude cifre jer je on eto, imao volje da drzi nesto na polici 30 godina...

Ivane ako hoces motor DM33 (549) s uradjenom kvalitetnom generalkom za malo vise para nego sto ovaj trazi samo za anlaser, javi se. Ima malu gresku na pumpi visokog pritiska a motor inace uredan. Mislim da cak ima i anlaser na sebi. Ako ovo vlasnik motora procita (vjerujem da hoce), mozda ti se on javi i sam posto je clan ovog foruma ;)
 
koliko si ga platio?
Jedini si koji si odgovorio na moje pitanje o kupovini:bravo:
Placen je koliko je komsija rekao,2000.
Od ulaganja i netreba nista,neko bi to tako koristio ali deca ce to malo uloziti.Treba prednja vuca da se aktivira,tacnije da se uradi da bude rucno ukljucenje ovo automatsko ne radi,treba kocnice uraditi,i neznam sta da radimo sa motorom on nikad nije otvaran,pa ni glava skidana,pali dobro vuce ali taj motor trosi dosta ulja koliko znam,ima plavog dima,mozda ga otvorimo pa uradimo generalnu,pritisak ulja 4 kad je hladan,kad smo ga zagrejali pao je na 3 ali cim gas on na 4.Moramo i onaj volan resiti onaj servo ne radi.Nevolim ga sto nema kompresor.Ima jos nekih stvari ali bez nekog znacaja.Netreba vise od 1000 eura i da uradimo generalnu,jedino neznam koliko kosta to prepravljanje na rucno ukljucivanje prednjeg pogona.Slike nemam,neznam ja sa tim,videcu sa sinovima ako budu oni znali neka slikaju pa cu staviti sliku to sam naucio.
 
Mene to jeftino izišlo tokar mi sam napravio staru ukapčalicu tako da me nije koštalo 50 eura .
Ako dobro vuče pali nemoj niš radit motor .
 
Jedini si koji si odgovorio na moje pitanje o kupovini:bravo:
Placen je koliko je komsija rekao,2000.
Od ulaganja i netreba nista,neko bi to tako koristio ali deca ce to malo uloziti.Treba prednja vuca da se aktivira,tacnije da se uradi da bude rucno ukljucenje ovo automatsko ne radi,treba kocnice uraditi,i neznam sta da radimo sa motorom on nikad nije otvaran,pa ni glava skidana,pali dobro vuce ali taj motor trosi dosta ulja koliko znam,ima plavog dima,mozda ga otvorimo pa uradimo generalnu,pritisak ulja 4 kad je hladan,kad smo ga zagrejali pao je na 3 ali cim gas on na 4.Moramo i onaj volan resiti onaj servo ne radi.Nevolim ga sto nema kompresor.Ima jos nekih stvari ali bez nekog znacaja.Netreba vise od 1000 eura i da uradimo generalnu,jedino neznam koliko kosta to prepravljanje na rucno ukljucivanje prednjeg pogona.Slike nemam,neznam ja sa tim,videcu sa sinovima ako budu oni znali neka slikaju pa cu staviti sliku to sam naucio.
Vivak.Ja ću ti večeras dati na nevidjeno 2500e ako hoćeš da prepustiš :)

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Nisam bas gledao kako je to reseno da se prepravi,ako je za 50 eura nije strasno,imam strugara pa ce raditi prepravku.Moramo kocnice raditi,sva sreca nema kabinu pa ce ici lako skidanje truba ali dobro to ce majstori da srede,ipak ce i tu otici sigurnih 200 do 250 eura,a za motor i da radim motor i to mora jednom posle tolikih godina.On pali i vuce kao lud ali trosi ulje,znam da ga je komsija stalno dodavao,nikad nije sipao lose ulje ali opet islo ga i ima plav dim.Motor je domaci danas sam video,nije ona englez.

- - - - - - - - - -

Vivak.Ja ću ti večeras dati na nevidjeno 2500e ako hoćeš da prepustiš :)

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
Kakav bi ja to covek bio kad bi to prodao,komsija je jasno rekao,ili ga ti kupujes ili taj traktor ostaje da stoji.Sa pokojnim komsijom sam bio u jako dobrim odnosima i taj traktor sam kao momak vozio,znam kad je stigao u dvoriste,da ne kazem da sam se i ucio na njemu,to se postuje.:ppozdrav:
 
Nisam bas gledao kako je to reseno da se prepravi,ako je za 50 eura nije strasno,imam strugara pa ce raditi prepravku.Moramo kocnice raditi,sva sreca nema kabinu pa ce ici lako skidanje truba ali dobro to ce majstori da srede,ipak ce i tu otici sigurnih 200 do 250 eura,a za motor i da radim motor i to mora jednom posle tolikih godina.On pali i vuce kao lud ali trosi ulje,znam da ga je komsija stalno dodavao,nikad nije sipao lose ulje ali opet islo ga i ima plav dim.Motor je domaci danas sam video,nije ona englez.

- - - - - - - - - -

Kakav bi ja to covek bio kad bi to prodao,komsija je jasno rekao,ili ga ti kupujes ili taj traktor ostaje da stoji.Sa pokojnim komsijom sam bio u jako dobrim odnosima i taj traktor sam kao momak vozio,znam kad je stigao u dvoriste,da ne kazem da sam se i ucio na njemu,to se postuje.:ppozdrav:


Jednostavno je ja sam mu odnio dijelova od getribe i on napravio ljepo viljušku da pali.
I nije me niš koštalo dok su me neki savjetovali sa cjenama preko 150 eura na sajmovima .
I dobro malo ga središ i ko bog za te novce
 
Napisacu i kako je kupljen,sasvim slucajno,uplacen je nov 558 u to vreme sirotinjska majka medjutim nema na stanju,cekalo se i cekanje se oduzilo,dobio 533 ali nije hteo i da mu vrate para,neko mu kaze dobaci jos para i dobijes 578 njega ces pre dobiti,on mucenik doda jos para ali traktora jos nema,pa je doslo daj sta das,otisao da vidi kad ce traktor kad tamo nema nista slobodno samo dva 589 tek stigla,ponude mu i on prihvati ali da ostatak para da u robi,tacnije u psenici i tako komsija kupio traktor van svih mogucnosti i standarda nasih malih njiva.Ja sam imao manje traktore pa smo se dopunjavali za njegove sitnije poslove rasipac spartanje i slicno.
 
Ma koji engleski delovi...pre 2-3 godine sam kupio druk lager lepo konzerviran iz stare nabavke bas prodavac rekao da ga ima mozda 7-8 godina i da je poslednji,na njemu bas pisalo England,i kako sam sad rasturio traktor radi generalne zavrtim ga prstom on hrapavi a i cuo mi se ove godine pod kvacilo.I kako vise covek da zna sta je sta i koliko kvalitetno,ispada da sad pravi i kurta i murta i pisu sta hoce na delove,pa kome sta zapadne.
 
Jedini si koji si odgovorio na moje pitanje o kupovini:bravo:
Placen je koliko je komsija rekao,2000.
Od ulaganja i netreba nista,neko bi to tako koristio ali deca ce to malo uloziti.Treba prednja vuca da se aktivira,tacnije da se uradi da bude rucno ukljucenje ovo automatsko ne radi,treba kocnice uraditi,i neznam sta da radimo sa motorom on nikad nije otvaran,pa ni glava skidana,pali dobro vuce ali taj motor trosi dosta ulja koliko znam,ima plavog dima,mozda ga otvorimo pa uradimo generalnu,pritisak ulja 4 kad je hladan,kad smo ga zagrejali pao je na 3 ali cim gas on na 4.Moramo i onaj volan resiti onaj servo ne radi.Nevolim ga sto nema kompresor.Ima jos nekih stvari ali bez nekog znacaja.Netreba vise od 1000 eura i da uradimo generalnu,jedino neznam koliko kosta to prepravljanje na rucno ukljucivanje prednjeg pogona.Slike nemam,neznam ja sa tim,videcu sa sinovima ako budu oni znali neka slikaju pa cu staviti sliku to sam naucio.
cestitam na kupovini. nek je sa srecom, pogotovo sto je to poznanstvo dugo godina i postovanje izmedju vas.
 
Jedini si koji si odgovorio na moje pitanje o kupovini:bravo:
Placen je koliko je komsija rekao,2000.
Od ulaganja i netreba nista,neko bi to tako koristio ali deca ce to malo uloziti.Treba prednja vuca da se aktivira,tacnije da se uradi da bude rucno ukljucenje ovo automatsko ne radi,treba kocnice uraditi,i neznam sta da radimo sa motorom on nikad nije otvaran,pa ni glava skidana,pali dobro vuce ali taj motor trosi dosta ulja koliko znam,ima plavog dima,mozda ga otvorimo pa uradimo generalnu,pritisak ulja 4 kad je hladan,kad smo ga zagrejali pao je na 3 ali cim gas on na 4.Moramo i onaj volan resiti onaj servo ne radi.Nevolim ga sto nema kompresor.Ima jos nekih stvari ali bez nekog znacaja.Netreba vise od 1000 eura i da uradimo generalnu,jedino neznam koliko kosta to prepravljanje na rucno ukljucivanje prednjeg pogona.Slike nemam,neznam ja sa tim,videcu sa sinovima ako budu oni znali neka slikaju pa cu staviti sliku to sam naucio.





To uključivanje radi drugar iz Bača,pošalješ mu poštom svoj ilaz za vuču onga prepravi i vrati ako hoćeš poslaću ti broj na pp.
 
Taj iz bača nije mormalan s cijenom mene je to koštalo 50 eura a on tražio oko 200 ako ne i više.
 
Nazad
Vrh