IMT

Dejann

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2009
Poruka
466
mzupunski je napisao(la):
dejane kako te sluzi, jesi li zadovoljan, koje je god "sestica"? imam ponudu da dam 578 + 2000 eura za 5106 .
odlicno :D jesam, imao sam neke sitne kvarove ali sad su uklonjene , 87 je god, ouu nema sanse :cao:

Bobo

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2008
Poruka
7.182
Dejane, ne misli se on s tobom mjenjati, vec mu netko daje Brenu za 578 i 2000€. Raspituje se covjek da vidi jel mu se isplati mjenjati...

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.564
ja mislim da imt više ne proizvodi seriju 5000 a od manjih znam da rade 539, 549, 560, 577 550.10, 2050, 2070 i 2090... mislim da ova zadnja 4 proizvode, a da ove ostale 90% remontuju stare, a 10% proizvode nove...

Bobo

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2008
Poruka
7.182
Imao sam prije godinu-dvije u rukama ponudu za 5135 i 5136... Cjene da pemet stane, cak bih i ja prije otisao po rusa, iako mi se ne svidja nesto...

Ako Brena, onda polovna u sto gorem stanju, ali u voznom stanju. remont u vlastitoj radioni i onda znas da imas traktor.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.606
Poruke u kojima su pored teksta citirane slike su izbrisane. Nema potrebe da se citiraju slike, pošto iznad citata ima link ka orginalnome postu pa koga zanima može da pogleda.

ratarhr

Član
Učlanjen(a)
21 Okt 2009
Poruka
1.448
:ppozdrav: Bok radio sam, kočnice na Imt-u 565 promjenio sam lamele,kuglice i federe i kad sve sastavim i sklopim blokira mi lijevi pogonski točak.....a desni vrti normalno a ovaj riba po betonu...dali sam mozda mogo unutra sta poremetit u diferencijalu.... :ppozdrav: :cao: :cao:

galki

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
1.607
nisi pogresio nista .jeli zakiva kad kocis?oce li da pusti kada krenes u rikverc?

Bobo

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2008
Poruka
7.182
Nije do diferencijala, to su takve kocnice. Da odglavis kocnicu, malo kreni nazad i odglavit ce se... Jesi li promjenio kuglice i jesi li presmirglao kanale za kuglice? S kakvom masti si podmazao kuglice?

To je jednostavno tako i navikni se. Jedan 560 je radjen u mom kraju, SVE novo stavljano i problem je na lijevom tocku. Na bratovom skipu u rikverc blokiraju oba tocka i ne mozes u rikverc dozirati kocnice... Naviknes se poslije nekog vremena i postane ti to normalno. Ako ti bas toliko smeta, rastavljaj opet i sve ispocetka. Pokusaj malo i smanjiti hod cilindra u trubi na lijevoj strani, ali mislim da ni ovo nece pomoci.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.267
@Ratarhr
evo malo sitnih saveta koji puno znace ako budes opet rastavljao:
Kupi nove kuglice one "cementirane" ili kako se vec zovu,lezista osmirglaj i stavi grafitne masti,opruge paknova gledaj da vratis stare jer su osetno jace i bolje vracaju.Ako imas vremena podesi svaki tocak na najfinije da koci,tj npr prvo levi dignes na dizalicu i podesavas ga u trubi na klipu(kocnice u kabini spojene) i kad njega podesis onda i desni pa ce ti kocnice raditi duze nego ostalima. ::namigivanje::

galki

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
1.607
ili su ti debele lamelice ili crevo nabubrilo ili zaglavljuje cilindar.izvadi cilindar pa vidi onda.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.267
I gledaj da nisu lamele previse debele jer ih pravi mala privreda od cega stigne,kad smo radili i to je bio problem metalni disk je bio deblji par mm pa smo nosili stare na oblaganje.
Post je spojen: [time]1270062513[/time]

Vrh