IMT

Pa koji je onda najkvalitetniji da kupim otiču sutra da vidim šta se nudi od ona tri ležaja da zamjenim danas raskopao traktor.
Mislio sam skf otiči uzet a velite sad da nisu nešto.
Raskopusali ga danas malo mi žao za 33 al nadam se da ovaj bude žešći.photo uploading


free jpeg images


how to do a screenshot on a pc


postavljaj slike redom kako budeš radio

jel ćeš prodavati motor od 533????


pošto je bilo dosta pisanja od 5106/5136 na prethodnim stranama, kakvi su oni u usporedbi sa rakovicom 120, massey fergusonom 1114, jer svi oni nose iste motore
 
pošto je bilo dosta pisanja od 5106/5136 na prethodnim stranama, kakvi su oni u usporedbi sa rakovicom 120, massey fergusonom 1114, jer svi oni nose iste motore
Ne znam za tog Masseya, ali Rakovica ima daleko bolji i kvalitetniji (ZF) menjac od Brene. taj menjac se ugradjivao i u pojedine serije Fendta. Hidraulika je bolja nego na malim Rakovicama. Ruzna je kao lopov, ai je veoma dobar traktor:ppozdrav:.
 
Ljudi muka pomagajte ko se razume u 5106 orem i u oranju pocne traktor da trza i lupa stanem pogledam sve u redu krenem ono opet ko da zapinje nesto dignem plug sve u redu krenem u rikverc nista se ne desava opet napred katastrofa sto brze idem sve jace trza i lupa stanem izbacim ga na reduktor saltam sve brzine ne lupa nista da nije KT par?
 
Ne znam za tog Masseya, ali Rakovica ima daleko bolji i kvalitetniji (ZF) menjac od Brene. taj menjac se ugradjivao i u pojedine serije Fendta. Hidraulika je bolja nego na malim Rakovicama. Ruzna je kao lopov, ai je veoma dobar traktor:ppozdrav:.


davno prije, te rakovice sam viđao da su vukle drva iz šume, sa prikolicama, nekim tandemkama za šumu, sa kranom gore.....negdje sam čitao da imaju ZF mjenjač, al nisam više bio siguran, pa da pitam, jel ima negdje nekakav katalog za taj traktor????
 
postavljaj slike redom kako budeš radio


jel ćeš prodavati motor od 533????


pošto je bilo dosta pisanja od 5106/5136 na prethodnim stranama, kakvi su oni u usporedbi sa rakovicom 120, massey fergusonom 1114, jer svi oni nose iste motore

Neću prodavat 33 neka stoji možda nađem kakav 33 s gotovim motorom.
Moram da ubacim slike spojničke van bilo je lako.
poslikao sam naručio ležajeve sutra kad dođu nastavak.
Semeringi koštali 2 eura valjda ce držat da ne curi.
Što me iznenadilo dva ležaja 6010 stayer austria a ovaj 208 ina njemačka.
Zbilja imaju kvalitetu
 
Ljudi muka pomagajte ko se razume u 5106 orem i u oranju pocne traktor da trza i lupa stanem pogledam sve u redu krenem ono opet ko da zapinje nesto dignem plug sve u redu krenem u rikverc nista se ne desava opet napred katastrofa sto brze idem sve jace trza i lupa stanem izbacim ga na reduktor saltam sve brzine ne lupa nista da nije KT par?

Tipujem na mjenjac, ako ti ode na nekom velikom zupcaniku jedan zub ili KT , u voznji cujes tak-tak-tak ..... sto ides brze sve cesce ako je iz nekog bocnog sa te strane se cuje, kazem generalno ne za tvoj.
 
Au valjda nije menjac u pm pa pre tri godine sam mu radio generalku!Sada sam se cuo sa jednim majstorom i kaze docice i doneti neku kamericu da je ugura i pregleda KT par dali je on da ga ne razvaljujem bez veze!
 
Da je KT par lupao bi stalno bez obzira dal je napred ,nazad u brzim ili redukovanim. Kad si reduktor prebacio onda je prestalo tako da ce biti neki od zupcanika u vezi sa reduktorom najverovatnije. Ako se cuje u sporim a necuje u brzim onda bi sa zupcanicima usporebnja nesto trebalo biti , ili otkinuti zubi ili nesto drugo
 
Da je KT par lupao bi stalno bez obzira dal je napred ,nazad u brzim ili redukovanim. Kad si reduktor prebacio onda je prestalo tako da ce biti neki od zupcanika u vezi sa reduktorom najverovatnije. Ako se cuje u sporim a necuje u brzim onda bi sa zupcanicima usporebnja nesto trebalo biti , ili otkinuti zubi ili nesto drugo
Cuje se i oseti samo kad ide u napred ne bitno koja brzina bila i u brzima i sporima jedino u rikverc kad ide onda nista,a jos sam primetio kada ide niz brdo onda se necuje i cim dobije opterecenje odnosno krene u brdo onda pocne da se cuje!
 
Ovaj 558 pet u glavu za ovaj što je za naše tržište, pali kao mina a i radi nekako drugačije...
 
Servo volan. Brzi anlaser. Alternator. Nozni gas. Zadnji tegovi.
To je neki budž ili ti aftermaket.
Član Pešut je to sve sam odradio.
 
Poslednja izmena:
Video sam ovo pre neki dan al zaboravio da postavim. Ja nemam jos uvek servo, nemam jos potrebe mota ae dlanom jednom rukom, a i kad budem ugradjivao radicu hidraulicni. I imam kabinu
Ovaj ima drugaciji zvuk jer je auspuh dole. Cev nije fabricka krivina je drugacija a ko zna i lonac kakav je.
Ne svidja mi se ovaj akumulator ovako sa strane ali je zato volan u pimp my ride fazonu:cool:
 
Ima tko iskustva s ovim alternatorima ja kupio jedan bio povoljan pa disprobam indija radi.
image hostinga

I jel zna tko koji je broj ključa na remenici od radilice
 
Poslednja izmena:
danas bio u Šidu, i kupio malo staklo, zadnje za 560, 800din plus brtva, i plus 4 vijka za pričvršćivanje, i onu gumu između kabine i haube, treba samo montirati, sve kod goran-staklo
 
Nazad
Vrh