IMT hidraulika

Sta je potrebno sve da bi se ugradio taj razvodnik. Mene konkretno interesuje za imt 565,treba mi jos tri izlaza za valjak
 
Mali razvodnik, kockica, da mozeš da prebacuješ na razvodnik i normalni hidraulik,2 creva do razvodnika, prključci, reduciri .razvodnik...6 creva za izlaze, brze spojnice ......dosta para.
 
To se uradi sa kadrom pumpom i regulatorom stalnog protoka kao sto ima torpedo onu kocku. Ili kao sto kaze kolega uzmes tandem pumpu pa jedna za volan jedna za razvodnik.

foto_6208.jpg
 
Da li odgovara novit tip regulacionog ventila umesto starog na IMT da se montira, i da li taj novi tip duže traje ?
Hvala
 
Pozdrav, na imt 577 sam promenio pumpu hidraulike, stavio sam novu indijsku i nakon 2 meseca je zaštekao regulacioni ventil, nije hteo da diže, izvadio sam pumpu i odblokiro ventil i sada mi se dešava da digne kada se pomeri ručica ali neče nikako da spusti, hidraulik ostaje u gornjem položaju. Jel moguče da sam nešto krivo sklopio u ventilu pa mi zbog toga neče da spusti?
 
Pozdrav, na imt 577 sam promenio pumpu hidraulike, stavio sam novu indijsku i nakon 2 meseca je zaštekao regulacioni ventil, nije hteo da diže, izvadio sam pumpu i odblokiro ventil i sada mi se dešava da digne kada se pomeri ručica ali neče nikako da spusti, hidraulik ostaje u gornjem položaju. Jel moguče da sam nešto krivo sklopio u ventilu pa mi zbog toga neče da spusti?
Ahahah
Isti slučaj kod mene 10 puta rasklapao.
Ventil ti šteka.
Izvadi ćeš ponovo morat oprati sve.
I izbrusiti s vodobrusnim papirom.
Da ti lako ide ventil.
Ja stavio još wd malo i išao super i sad radi ljepo.
Novo a ne valja kod mene se poznao obruč mali gdje šteka
 
Ima možda neki kvalitetniji regulacioni ventil za kupiti pa da se to ne deša?
Nebi baš svaka 2 mjeseca vadio pumpu.
 
Ima možda neki kvalitetniji regulacioni ventil za kupiti pa da se to ne deša?
Nebi baš svaka 2 mjeseca vadio pumpu.
Ja imam od tafe pumpu pa se to dogodilo.
Uglavnom kad ga izbrusiš iće lako i nebude štekao.
Kad skineš poklopac što je filter na njemu vidit ćeš da ide teško.
Kad izbrusiš probaš mora baš lako ići.
 
Pozdrav.Moze pomoc.Zamenio sam obe hidraulicne pumpe i kocku na bloku i dalje nemam odgovarajuci tritisak na razvodniki nego vuce vazduh. E sad sta bi mogao biti uzrok ako se vec neko srecao. Skinuo sam i razvodnik na ploci i blokirao da ulje ide samo na razvodnik ali i dalje ide sa vazduhom... Nivo ulja je dovoljan. Gumice na sipci nove.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh