IMR - Rakovica

Kada sam napisao novo, možda je bilo bolje da sam napisao nekorišćeno. Ali eto u brzini ispade tako.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Simke zvao sam ga i ja i mene interesuje pvp za R65 zbog delova ali kaze on da treba da se pretura po kontejneru, nece on da trazi i da slika. Pa sad ako neko ide kod njega i ako moze da pogleda za pvp i ako ima jos nesto dobro pa da se cujemo bio bih zahvalan.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nisu novi delovi, ima i novih ali vise ima zamenskih koji su zamenjeni u garantnom roku, uglavnom retko sta je ispravno.
Zato je ta cena.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi pomagajte ako je neko negde kupio skoro, trebaju mi osiguraci ili podloske za zadnji diferencijal, poluosovinu za rakovicu 65.
Oni zvezdasti ili krunasti sto idu na sraf poluosovine.
 
Poštovanje,
da li neko zna kako da rešim problem sa navojem na usisnoj grani gde se zavija grejač ( IMR60)?
Grana je od neke legure Al i došlo je do oštećenja navojaka tako da sada grejač ne može da se čvrsto zavije.
Ima li nekog brzog a pouzdanog načina koji može da drži kako treba?
 
Hvala momci na savetima, ja baš okasnio.
Zbog silnih obaveza nisam ni ulazio na ovaj deo foruma.
Za sada je rešeno tako što mi je strugar usadio biksnu sa navojem prema navoju na grejaču ( M22x1,5).
Naleganje između biksne (čelik) i usisne grane (aluminijum) nije baš najbolje rešeno tako da dolazi do zakretanja biksne prilikom
zavijanja grejača. Za sada sam ostavio tako, nema nikakvog problema. Ako se javi neki problem rešavaću sa nekim lepkom.
 
Postovani, moze li mi netko vise pojasniti elektroinstalaciju na rakovici 65, neka shema, pravila, ceg se moram drzat i tako slicno. Inace laik sam za struju ali zelim osobno osposobiti rajku...
 
Znali ko kojom brzinom km/h se krece Rakovica 65 pri vozenju drugom brzom na 1300 obrtaja?

Evo ti teoretski, po knjizi njena max brzina u drugoj brzoj na 2300 obrtaja je 15.91 km/h. Sledi da je na 1300 obrtaja brzina (1300/2300)15.91 = 8.99km/h

E sad, u njivi je ta brzina malo manja zbog klizanja, zavisi i od toga koliko su ti naduvane zadnje gume i u kakve su gume (visina profila, stanje ripni)... Ako ti treba baš, baš precizno onda jedino da izmeriš neku distancu u njivi i štopuješ vreme za koje ćeš je preći... Ili navigacija...
 
Nazad
Vrh