IMR - Rakovica

Na vašaru. Prodaje je jedant tip koji radi samo sa pneumatikom i to uglavnom sa petoletkinim programom pneumatike.
 
Neznam da li ima posebno,mozda ceo komplet za remont.Ako se ne snadjes dacu ti broj od coveka iz Trstenika koji remontuje ventile.

- - - - - - - - - -

Debelaladovina isprazni Pp.
 
Pocerina,ne bih ti preporucio da to radis,al svakako je tvoj izbor.Dm motor je ostriji na gasu jer dobijas direktno ubrizgavanje i za nijansu manju potrosnju nego na M motoru.Sve ostalo je na strani m motora izdrzljivost prvenstveno.M34 kad je uradjen u fulu i za nijansu jace punjenje na pumpi je zver od motora i nema apsolutno razlike u snazi izmedju njega i dm iako dm ima par ks vise.Pod opterecenjem uvek pre dm motor krene da jace dimi i gubi obrtaje od m motora,to pricam iz prakse.
 
Čučnuo gramer u rajku kao da je fabrički:
12f4b0dec4bba4e91c52bdb00ac8f1bb.jpg
 
Pomoc , prijatelji, prekljuce mi propisala rakovica 60 hidraulik na prednjoj dekli. ali to mi se stalno desava kakva je tu tehnika potrebna da bi se otklonio kvar zavek. trenutno je opterecena nodet sejalicom od 6 redi i spartac 6 redi i prskalica 440 litara, nista specijalno.
pomagaj te
 
Za prednju deklu ne znam, meni je penilo i izbacivalo na odušak, a razlog je bio loš semering na hidrauličnoj pumpi (Rakovica 65, pumpa napred na motoru).
 
Kada skineš tu deklu, izbaci zaptivač, odmasti površinu, nanesi sloj termosilikona za motore, stavi nove gumice, sastavi, zategni, sipaj ulje, i gaaaaaaas! :)
 
Pojavilo mi se ulje u predelu zvona izmedju motora i menjaca...jel rakovica 65 pozadi ima sereng ili azbesne zaptivace?


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh