IMR - Rakovica

Sta li je ovo?
eHsjans
https://imgur.com/eHsjans
Nema slike

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
прототип који је успешно ликвидиран као и цело предузеће...

послато са sm-a520f уз помоћ тапатока
 
Ako nekome treba delova za Rakovice ima kod Zlaje na otpadu u Koceljevi. Čisti se sve iz Rakovice i većinom ide kod njega. Mi uzeli 2 nova anlasera za 30e. Doduše Lukasovi, Iskrini su se odmah prodali čim su stigli. Jedan deo je novih delova, a jedan su delovi koji su zamenjeni u garantnom roku.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Uh, i meni bi to trebalo. Treba mi ventilska ploča od hidraulike za R65.
 
Meni treba usisna grana od rakovice60, odnosno za motor M34 -
2mga5i8.jpg
, davaj broj, jos bolje ako bi mogao neko od vas ko ide da vidi jel ima i da mi uzme :ppozdrav: ::novac::.....
 
Stvarno ne znam. Najbolje da ih pozovete i proverite, znam da treba da im stigne još jedna partija delova.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ne, cupka hidraulik. Baš ću snimiti na proleće kako to izgleda, možda će neko imati neki savet. Moj majstor kaže da je to zato što su potrošene ivice sedišta ventila (ili tako nešto, ima već 6-7 godina kako sam radio rakovicu).
 
Stvarno ne znam. Najbolje da ih pozovete i proverite, znam da treba da im stigne još jedna partija delova.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Ja sam danas zvao coveka i pitao ga za delove i on mi rece da je sve polovno. Ne znam na sta je mislio. Ali cena je dobra, 2e/kg. Ima i pvp.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ne, cupka hidraulik. Baš ću snimiti na proleće kako to izgleda, možda će neko imati neki savet. Moj majstor kaže da je to zato što su potrošene ivice sedišta ventila (ili tako nešto, ima već 6-7 godina kako sam radio rakovicu).
Cupkanje nije veliki problem, ploca treba da se menja ako je pukla ako nije ventili se menjaju i izmedju ploce i ventila imas gumicu. Garnitura gumica 600din, ventil sigurnosti 2700din petoletka, ventil za tariranje 3000din. Cupkanje je zbog manzetne na klipu, ako je vece cupkanje onda moze da bude do ventila. Snimi pa da resimo problem. Svima je najlakse zameniti plocu i da uzmu debele pare, a najvise iz neznanja to rade.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam danas zvao coveka i pitao ga za delove i on mi rece da je sve polovno. Ne znam na sta je mislio. Ali cena je dobra, 2e/kg. Ima i pvp.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Kada sam napisao novo, možda je bilo bolje da sam napisao nekorišćeno. Ali eto u brzini ispade tako.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh