IMR - Rakovica

Pa ako skupimo milijardu i kusur onda mozemo da pregovaramo, pa jedan milion za tekuce troskove podmazivanja i ko zna koliko milijardi da se pokrene proizvodnja.Ajde grubo treba nam 10 milijardi samo da pocnemo :osmeh:
 
∆ Ti to iz perspektive komunista i njihovog finansijskog modela?
Neće da može više taj model poslovanja..
Može da funkcioniše akcionarsko društvo kao i svuda u normalnom svetu. Takođe, proučite malo i kinesko/indijski poslovni model održive proizvodnje..
 
Vec su probali pojedini pa dobili rampu :osmeh: Zna se kome ce ovo da pripadne, a malima je uspeh da uzmi neku masinu i bace se na malu privredu.

Ne ide se dzabe u Kinu.
 
∆ Ti to iz perspektive komunista i njihovog finansijskog modela?
Neće da može više taj model poslovanja..
Može da funkcioniše akcionarsko društvo kao i svuda u normalnom svetu. Takođe, proučite malo i kinesko/indijski poslovni model održive proizvodnje..
Da kazu komunizam se nije dobro pokazao,evo prost primer su Kinezi:osmeh: Zar nisam ja gore i naveo akcionarsko drustvo?
 
Ma,ja se malo salim.Znam da je fabrika oronula sa posleratnim masinama ali,s'obzirom da se polovne dobro prodaju i nalaze put do Egipcana verujem da bi i nove nasle put.Mozda ne bi Imr uzdigli u nebesa ali,malo po malo stali bi na noge.
 
Licitira se bez minimalne cene, vrednost je procenjena na ~2,5 miliona € ali nije obavezujuca za ponudjace.Mogu svi koji skupe urednu dokumentaciju da ucestvuju ako su spremni da daju 500.000 din za otkup prodajem dokumentacije.

Ali naravno ispod zita se vec nudi proizvodjacima koji vec imaju proizvodnju kao sto je TAFE uzeo IMT.

I prodaje se djuture nema deljenja bar u ovom pokusaju.
 
Pouzdano znam da su pre par godina dolazili ljudi sa drugog kontinenta i želeli da izvoze nove Rakovice... Hteli su da plaćaju unapred, ali izgleda da državi nije odgovaralo.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Aj da pitam ovde, kako da otvorim obrtomer na rajki 65? Ne radi mi broj obrtaja, teleoptikov je sat.

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh