IMR - Rakovica

Posto imam Landinu a zamenio sam motor stavio sam od 60ice sad planiram da ubacim i zvono da bi bila standardna rajka a i da bi pomerio teziste posto je veoma laka napred a i kratak pa me interesuje sta mi je sve porebno osim zvona i pase li samo zvono na landinijev menjac.
 
Da li je neko menjao onaj dihtung na ploci hidraulike na R65? Moram da promenim a ne znam sta ima unutra pa da nesto ne zeznem. NEmam knjigu sa uputstvom a ove sto sam nasao na forumu nemaju delove.
 
Prosto je. Osim igle koja potiskuje ventil drugo ne možeš zahebati. Btw, po meni, izbaci dihtung, odmasti, navuci tanak sloj termosilikona umesto dihtunga, zameni dve O-ring gumice koje tamo imaš i zaboravićeš na curenje na tom delu hidraulike.
 
Brzina kretanja R65:
01e9427935b237f331298f8f6d2a2c0c.jpg


Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Pa valda sa njenim standardnim, a za standardne stoji da su prednje 6.00-19 i zadnje 14.9/13-28
 
Pozdrav!
Kako dospe ulje u onaj otvor gde se sakupljaju ostaci od feroda?Vidim da kaplje u tom delu, i odvrnem dva safa 13 i odatle izadje oko 3 l ulja,odakle tu ulje?
Rec je o Rakovici 65, 1991 god.
 
Procurio mi semering na rakovici 65 i to na motoru sinoc rasturili i kad smo rasturili ispade aksijalni lezaj...majstor me zaledi kaze kako dosad nije zaribala????Jel se neko susretao sa ovakim problemom na rakovici 65...i jel moze obrada radilice za aksijalni luft i postojeli lezaji u specijali za takvo nesto...
 
Semerinzi iz menjača su pustili... 40x65x10 komada 2 ti treba.
Hvala na odgovoru! Ja onaj dan postavio pitanje ovde,a u medjuvremenu se cale setio u cemu je problem.
Pre par godina kada su radili kocnice nije lepo legao taj semering, pa se vremenom malo po malo dosta ulja tu sakupilo.
Taman smo sada iskoristili priliku i sredili kocnice, kada je vec sve moralo da se skida.
 
Ciste arapi jos uvek, sve dok oni budu kupovali, bice cene Rakovici.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
U Noćaju im je magacin i tu rastavljauj Rakovice.Vidim ponekad neka, kao da je iz prodavnice izašla.Šteta što i takve rsaturaju.Pitao jedan komšija da kupi jednu ali ništa od dogovora. Jedno vreme bili mercedesi, njih-, sve to rasture do šarafa i čisto dvorište, bivša zadruga u centru sela.
 
Nazad
Vrh