IMR - Rakovica

Forumasi. Pomoc¨¨ r 76 kad stavim ulje u rezervoaru ispod sedista i nalijem dovoljno do crte na meracu ,posle dan dva ispod traktora je bara,od ulja,gde mu otice ulje.¨'?'?sta da mu menjam i zadihtujem,ulje ide negde ne mogu lepo videti gde ..hvala unapred
To se i meni desava na 65ici... bio majstor sve premerijo,pumpu sam reparirao ali opet negde ode....
 
Forumasi. Pomoc¨¨ r 76 kad stavim ulje u rezervoaru ispod sedista i nalijem dovoljno do crte na meracu ,posle dan dva ispod traktora je bara,od ulja,gde mu otice ulje.¨'?'?sta da mu menjam i zadihtujem,ulje ide negde ne mogu lepo videti gde ..hvala unapred

Ulje ti iskipi na odušku na meraču (sa leve strane ispod sedišta). To je posledica vazduha u sistemu, a problem je semering na pumpi. Preguglaj ovu temu i nađi negde u mojim postovima. Ja sam imao taj slučaj pa sam pisao o tome, mislim da je i slika bilo...
 
Kod mene izlazi gore kod cepa, nije puno ali je dovoljno da je usrana. Ispirao sam taj cep benzinom jer sam mislio da je zapusen ali opet isto.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi imam problem sa r65.... znaci dospem joj hidrol jedva dize poteznice a nece prikolicu...kad ugasim traktor ceje se kao da nesto grgori tj kao kad guta nesto u hidraulici.... sta moze da joj bude? Do pre par dana mi je radila ekstra... pumpa i svi zaziri su odlicni.Da li moze ulje da ode negde?
 
Nisam siguran ali mislim da za 16,9 ide ista felna kao i za 14,9. Vece felne idu samo na r76, 18,4,30.
 
Felna ide ista samo kod 16.9-30 ide veca felna

- - - - - - - - - -

Ljudi imam problem sa r65.... znaci dospem joj hidrol jedva dize poteznice a nece prikolicu...kad ugasim traktor ceje se kao da nesto grgori tj kao kad guta nesto u hidraulici.... sta moze da joj bude? Do pre par dana mi je radila ekstra... pumpa i svi zaziri su odlicni.Da li moze ulje da ode negde?

Proveri pumpu
 
Nazad
Vrh