IMR - Rakovica

Za zadnje i meni nije jasno zasto ljudi skidaju tegove,a za prednje je jasno ko dan,tegovi napred rajki malo pomognu u propinjanju,uspravim ja nju bez problema i sa celom garniturom tegova.
 
Meine zanima zasto pojedini skidaju uopste tegove?
(neki kaze dere Gume vakonko) Tegoci su tacno
izracunati za otrebu i bez njiga jetraktor mlitav i
nema istu tacku ramnotze

- - - - - - - - - -

Pitao bi ja tebe druze kad bi radio neki posao koj zahteva mnogo motanja a imas napred sve toegove!!!! Posle jednog dana ces imati upalu misica...
 
Procitao sam sve sto je napisano u vezi podesavanja hidraulike za oranje.Vidim da ima razlicitih nacina na koje to rade neki clanovi.Uglavnom svi pisu za podesavanje na R-65 i R-76 ali mene interesuje vazi li to i za R-60.Ako nije isto sta mi predlazete da uradim?
 
Procitao sam sve sto je napisano u vezi podesavanja hidraulike za oranje.Vidim da ima razlicitih nacina na koje to rade neki clanovi.Uglavnom svi pisu za podesavanje na R-65 i R-76 ali mene interesuje vazi li to i za R-60.Ako nije isto sta mi predlazete da uradim?



Mala rucica sa strane na kucistu hidraulika stavis skroz dole i kad spustis veliku rucicu i plug krene da se zariva onda veliku vratis malo na gore dok ne nadjes zeljenu dubinu i tu je ostavis, ostalo sve samo regul;ise
 
Danas i Rakovica spremna za zimski san.. Za ovu godinu definitivno kraj.. Sad krecemo da popravljamo masine... Ima da se popravlja sitnica koliko hoccu...
Na Rakovicu u poslednjih nekoliko dana nisam imao vise dugacko svetlo i stop svetlo.... To jedino moram da namestim i zamenim ulje kao i zadnje gume za sledecu sezonu... :osmeh:

img2478.jpg


img2476.jpg
 
Pa neznam bas dal je nise... I ja imam ventilaciju u krovu (kao neka ventilacije) nije ona kabina bez ventilacije ona ima samo ravan taj pleh...
 
I posle nisu dobre Rakovice? Pa zasto bas Rakovice da Idu za Egipat, od tolikih traktora?
 
Ma imaju neke,samo se nevidi dobro.

- - - - - - - - - -

I posle nisu dobre Rakovice? Pa zasto bas Rakovice da Idu za Egipat, od tolikih traktora?
To jos nije jasno jer nece ni arapi da pricaju zasto,ali one tamo definitivno nerade,samo stoje i kupe prasinu.Samo da znas kakvi su samo grobovi tovareni i oterani u kontejneru.
 
Ma imaju neke,samo se nevidi dobro.

- - - - - - - - - -


To jos nije jasno jer nece ni arapi da pricaju zasto,ali one tamo definitivno nerade,samo stoje i kupe prasinu.Samo da znas kakvi su samo grobovi tovareni i oterani u kontejneru.
Nije mi jasno, pa zasto ih onda uzimaju, a ne rade sa njima. Verovatno ih koriste za neki transport ili tako nesto?
 
Sad ni meni nije nista jasno kupuju traktore da im stoje samo i kupe prasinu???? Mozda ovde stoje kod nekog prodavce pa cekaju da ih ljudi pazare jednu po jednu????:sta:
 
Kao da ima razlike izmedju nove i stare Rakovice.oni komplet da je izremontuju i da bude pola cene od nove 5000e pa vidi kolko zarade kad ih ovde kupuju po 2000e.
 
Nazad
Vrh